Pożegnanie Białego Wilka - porównanie grafiki z wczesnego i obecnego stanu prac nad modem o ślubie Geralta

Modyfikacja do Wiedźmina 2.

Twórcy moda Pożegnanie Białego Wilka do Wiedźmina 2 opublikowali obrazki, które porównują oprawę graficzną z wczesnego i obecnego stanu prac nad projektem.

Screenshoty prezentują dwie sceny. Pierwsza ukazuje Geralta z Rivii w towarzystwie Priscilli i Jaskra. Druga przedstawia zaś znanego z pierwszej części cyklu Vincenta Meisa - kapitana straży miejskiej w Wyzimie - i Carmen.

Zestawiono ze sobą dwie wersje sekwencji. Porównanie wskazuje, że podczas prac - trwających od ponad trzech lat - oprawa wizualna doczekała się znacznych udoskonaleń. Poprawiono szczególnie twarze postaci, które są pozbawione nienaturalnego rozjaśnienia.

wiedzmin_pozegnanie_bialego_wilka_porownanie1
Porównanie wczesnego etapu prac z obecnym

Mod kontynuuje fabułę Wiedźmina 3 i dwóch dodatków, koncentrując się na ślubie Geralta i Yennefer. Gracze spotkają wielu bohaterów serii od CD Projekt Red i książkowego oryginału. Autorzy wybrali własny tok wydarzeń, więc pojawią się między innymi Keira i Letho.

Twórcy podkreślają, że projekt nie jest dużą modyfikacją z otwartym światem, rozwojem postaci, czy mnóstwem zleceń do realizacji. Pożegnanie Białego Wilka to kameralna przygoda, bazująca przede wszystkim na dialogach i rozgrywająca się głównie w murach Kaer Morhen.

pozegnanie_bialego_wilka_porownanie2
Porównanie wczesnego etapu prac z obecnym

Na potrzeby powstającego moda przeniesiono niektóre modele postaci z Dzikiego Gonu, choć podstawą jest druga część serii. Autorzy podkreślają, że nie uświadczymy dubbingu i jest to kwestia na razie zamknięta.

Data premiery Pożegnania Białego Wilka nie jest na razie znana. Twórcy obiecują, że modyfikacja ukaże się, gdy będzie gotowa i proszą o jeszcze „troszkę cierpliwości”.

Źródło: Facebook

Następnie: Steam odpowiada na krytykę deweloperów i poprawia system rekomendacji gier

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami