Pożegnanie Białego Wilka - porównanie grafiki z wczesnego i obecnego stanu prac nad modem o ślubie Geralta

Modyfikacja do Wiedźmina 2.

Twórcy moda Pożegnanie Białego Wilka do Wiedźmina 2 opublikowali obrazki, które porównują oprawę graficzną z wczesnego i obecnego stanu prac nad projektem.

Screenshoty prezentują dwie sceny. Pierwsza ukazuje Geralta z Rivii w towarzystwie Priscilli i Jaskra. Druga przedstawia zaś znanego z pierwszej części cyklu Vincenta Meisa - kapitana straży miejskiej w Wyzimie - i Carmen.

Zestawiono ze sobą dwie wersje sekwencji. Porównanie wskazuje, że podczas prac - trwających od ponad trzech lat - oprawa wizualna doczekała się znacznych udoskonaleń. Poprawiono szczególnie twarze postaci, które są pozbawione nienaturalnego rozjaśnienia.

wiedzmin_pozegnanie_bialego_wilka_porownanie1
Porównanie wczesnego etapu prac z obecnym

Mod kontynuuje fabułę Wiedźmina 3 i dwóch dodatków, koncentrując się na ślubie Geralta i Yennefer. Gracze spotkają wielu bohaterów serii od CD Projekt Red i książkowego oryginału. Autorzy wybrali własny tok wydarzeń, więc pojawią się między innymi Keira i Letho.

Twórcy podkreślają, że projekt nie jest dużą modyfikacją z otwartym światem, rozwojem postaci, czy mnóstwem zleceń do realizacji. Pożegnanie Białego Wilka to kameralna przygoda, bazująca przede wszystkim na dialogach i rozgrywająca się głównie w murach Kaer Morhen.

pozegnanie_bialego_wilka_porownanie2
Porównanie wczesnego etapu prac z obecnym

Na potrzeby powstającego moda przeniesiono niektóre modele postaci z Dzikiego Gonu, choć podstawą jest druga część serii. Autorzy podkreślają, że nie uświadczymy dubbingu i jest to kwestia na razie zamknięta.

Data premiery Pożegnania Białego Wilka nie jest na razie znana. Twórcy obiecują, że modyfikacja ukaże się, gdy będzie gotowa i proszą o jeszcze „troszkę cierpliwości”.

Źródło: Facebook

Następnie: Steam odpowiada na krytykę deweloperów i poprawia system rekomendacji gier

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami