Najzabawniejsze błędy z bety Call of Duty: Modern Warfare. Świat neonów, drzwi-wyrzutnia i inne

Działo się.

Dziś, 23 września, kończy się otwarta beta Call of Duty: Modern Warfare. W trakcie testów nie zabrakło licznych błędów, a najzabawniejszymi gracze podzielili się na forach.

Zauważono na przykład, że aktywowanie sprintu niedaleko drzwi otwiera wejście niezależnie od kierunku biegu. Możliwe jest więc utorowanie sobie drogi nie tylko przy wbiegnięciu bezpośrednio na drzwi, ale też udanie się w przeciwnym kierunku.

Sprinting near doors causes them to open - no matter the direction from r/modernwarfare

Poniższe nagranie przedstawia natomiast ujęcie na żołnierza, który zostaje z wielką siłą odepchnięty przez otwierające się drzwi. Wyraźnie widać zdezorientowanie obu graczy.

You Shall Not Pass! from r/modernwarfare

Jednym z najczęściej występujących błędów były wolno doczytujące się modele postaci. Bohaterowie wyglądali, jakby przenieśli się wprost z Nintendo 64. Warto zwrócić uwagę na podpis do poniższego zrzutu ekranu: "Ty kontra koleś, o którego masz się nie martwić”.

you VS the guy she tells you not to worry about from r/modernwarfare

Kolejne wideo przedstawia problem z modelem postaci, a konkretnie nienaturalnie wydłużonymi i rozciągniętymi na cały ekran palcami.

Finally, a game that represents the long finger minority! from r/modernwarfare

Jeden z internautów nagrał też sytuację, podczas której postać gracza zmieniła się w bliżej niesprecyzowany zbiór poligonów:

The new Venom cosmetic skin looks good. from r/modernwarfare

Nie zabrakło też błędu, który generował na mapie niecodzienne, jaskrawe kolory. Gra przypominała wtedy nieco cyberpunkowe miasto z licznymi neonami lub wizję po zażyciu substancji psychoaktywnej. Niektórzy nazwali nawet glitch „DLC z LSD”.

I don't think the game is supposed to look like this from r/modernwarfare
My game loaded in looking like a funky acid trip.. from r/modernwarfare
Call of Duty LSD DLC pack from r/modernwarfare

Oprócz wyżej wspomnianych, zabawnych błędów, pojawiały się też inne, związane z nieprawidłowym odradzaniem się na mapie, problematycznym działaniem strzelb i przenikaniem modeli postaci przez obiekty, co pozwoliło graczom chować się w kołach pojazdów. Dodatkowo opcje ustalania czułości przy mierzeniu przez celowniki na PC nie miały wpływu na grę, pozostawiając domyślne wartości.

Najprawdopodobniej do czasu premiery deweloperzy z Infinity Ward uporają się z uporczywymi i zabawnymi błędami. Call of Duty: Modern Warfare trafi na PC, PS4 i Xbox One 25 października. Oprócz trybu multiplayer, gra zaoferuje kampanię - rzekomo niezwykle kontrowersyjną i przedstawiającą wojnę bez cenzury.

Następnie: RDR 2 zmierza na PC? Przyznano kategorię wiekową w Australii

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami