Thor, Antman i Hulk w drużynie piłkarskiej FIFA 20. Gracze szukają Avengersów wśród zawodników

Jest i Iron Man.

Do premiery FIFA 20 jeszcze kilka dni, ale abonenci EA Access i Origin Access uzyskali już dostęp do gry. Niektórzy wpadli na nietypowy pomysł i w trybie Ultimate Team próbują stworzyć drużynę Avengersów.

W piłkarskiej produkcji oczywiście nie ma herosów Marvela, ale są sportowcy, których nazwiska odpowiadają imionom lub pseudonimom superbohaterów. Gracze szukają więc tego typu zawodników, których dołączają do specjalnego klubu.

Avengers FC - Who else can i add? from r/FIFA

Zabawę rozpoczął użytkownik Disloyal35 z forum Reddit. Na prawym skrzydle drużyny Avengers FC umieścił brazylijskiego napastnika Hulka. Tuż za piłkarzem znajduje się pomocnik Oliver Antman, któremu obok towarzyszy Niklas Busch Thor.

Interesujące są pozycje defensywne, których pilnuje Iron Man, ale podzielony na dwóch zawodników - pełniącego wyjątkowo rolę obrońcy bramkarza Finleya Irona i środkowego pomocnika Dennisa Mana.

fifa_20_avengers1
Skład drużyny Avengersów

Pozostali fani przedstawili własne pomysły. Niektórzy umieścili w swojej ekipie Niklasa Starka (nawiązanie do Tony'ego Starka) oraz legendarnego Johna Barnesa (odniesienie do postaci Bucky'ego).

Inni są bardziej kreatywni: przykładowo w klubie jednego z graczy obok siebie są Chris Löwe i Josh Key - wymowa obu nazwisk brzmi niczym imię Lokiego. Nie brakuje też zespołów z Timem Parkerem i Kieranem Lee, którzy symbolizują Spider-Mana i twórcę komiksów Stana Lee.

fifa_20_avengers2
Brakuje tylko Kapitana Ameryki

Zobacz: FIFA 20 - poradnik i najlepsze porady

Skompletowanie własnej drużyny Avengers FC to koszt około 10 tysięcy monet. Niewykluczone jednak, że cena kart z zawodnikami odnoszącymi się do superbohaterów Marvela teraz znacznie wzrośnie.

FIFA 20 zadebiutuje 27 września na PC, PS4, Xbox One i Switch.

Źródło: Reddit

Następnie: Minecraft otrzyma kreator pozwalający stworzyć postać z fioletowymi kucykami

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami