Pokémon Go - Cherrim i Cherubi: ewolucje Sunshine i Overcast

Jak zdobyć wszystkie rodzaje stworka.

Witaj na stronie o wszystkich niezbędnych informacjach dotyczących Pokemona Cherubi oraz jego ewolucji Cherrim w dwóch wariantach: Sunshine i Overcast. Dowiesz się tutaj, jak zdobyć każdego z wymienionych stworków.

Cherubi to nieco skomplikowany Pokemon, bo występuje w dwóch formach, zależnych od pogody. Overcast jest zdecydowanie częściej spotykany, natomiast Sunshine stanowi rzadkość.

Cherrim w Pokémon Go: jak zdobyć Sunshine Cherrim i Overcast Cherrim

Cherrim to ewolucja Cherubi. Może przybrać dwie formy: Sunshine Cherrim lub Overcast Cherrim. Nazwy nawiązują do pogody - pierwsza oznacza światło słoneczne, a druga zachmurzenie.

pokemon_go_cherrim_sunshine_overcast_cherubi_1

W głównej linii gier o Pokemonach, Cherrim zmieniał formę „w locie” - jeżeli walka toczyła się słoneczną porą, pojawiał się w wersji Sunshine. W każdej innej sytuacji widoczna była forma Overcast.

pokemon_go_cherrim_sunshine_overcast_cherubi_3

W Pokemon Go sprawa wygląda podobnie, choć nie identycznie. Tutaj stworki nie zmieniają przecież formy dynamicznie, a mają jedną, z góry ustaloną.

W przypadku Cherrim oznacza to, że wersja Sunshine pojawia się w dziczy tylko podczas słonecznej pogody. Overcast można natomiast złapać w każdych innych warunkach.

Zgodnie z informacjami miłośników Pokemon Go, Sunshine Cherrim jest możliwa do schwytania wyłącznie w dziczy, podczas ładnej pogody. Ewoluując Cherubi, zawsze otrzymamy Overcast Cherrim.

Jak zdobyć Cherubi w Pokémon Go

pokemon_go_cherrim_sunshine_overcast_cherubi_2

Cherubi to pre-ewolucja Cherrim, co mogłoby oznaczać, że to Pokemon typu Baby (dziecko), a więc dostępny tylko poprzez wyklucie z jajka. Na szczęście, Cherubi można zdobyć też w inny sposób.

Społeczność skupiona wokół Pokemon Go twierdzi, że Cherubi może pojawić się również w dziczy, szczególnie w przypadku użycia Mossy Lure (mszystego wabika). Ten Pokemon pojawia się też w jajkach 5 km.

Wygląda jednak na to, że nie potrzebujesz wabika (Lure), by wywołać omawianego Pokemona - możesz być cierpliwy i liczyć na szczęście. Pamiętaj jednak, że wabik i jajka znacznie zwiększają szansę na dodanie stworka do zbioru.

Następnie: Pokémon Go - pogoda: wpływ na typy Pokémonów, Cacnea i Lotad

Spis treści: Pokémon GO - poradnik i najlepsze wskazówki

Poprzednio: Pokémon Go - EX Raidy: właściwe Gymy, zaproszenie EX Raid Pass, jak zapraszać

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami