Borderlands 3 - Rise and Grind: kawa, Core Daddy, Coffee Runner, Commander

Zdobywamy aromatyczny napój dla Lorelei.

Jest to zadanie dodatkowe w Borderlands 3 w trakcie pobytu na planecie Promethea. Aby je rozpocząć należy wcześniej ukończyć misję główną o nazwie Hostile Takeover.

m008

Misja jest zlecana przez Lorelei (strzałka na mapie), która przebywa w sojuszniczej bazie w regionie Meridian Metroplex. Wystarczy podejść do dziewczyny i porozmawiać z nią.

z039

Okaże się, że Lorelei poprosi bohatera o załatwienie jej kawy. Udaj się do wskazanego punktu w mieście i podejdź do panelu (1). Kiedy pojawi się robot (2) złóż zamówienie. Okaże się, że nie może zrealizować zamówienia z powodu braku prądu.

z040

Aby rozwiązać ten problem zacznij kierować się w stronę znacznika, wskazującego przeciwnika o nazwie Core Daddy (3). Kiedy dotrzesz na miejsce rywal pojawi się na placu boju.

z041

Uważaj, ponieważ jest to potężny wróg, dysponujący silnymi atakami związanymi z elektrycznością. Jeśli chcesz ułatwić sobie starcie, to zwab go w pobliże ulicy i zaatakuj z dystansu z pojazdu bojowego (4).

z042

Po pozbyciu się wroga podnieś rdzeń energetyczny (power core) i wróć do kawiarni. Przejdź przez blat i włóż zdobyty przedmiot w skrzynkę elektryczną (5). Ponownie porozmawiaj z robotem. Okaże się, że nadal nie może przygotować kawy, ponieważ nie posiadasz kubka.

z043

Skieruj się we wskazane miejsce i zacznij oczyszczać je z przeciwników. W pewnej chwili na placu boju pojawi się Coffee Runner (6). Rozpraw się z nim i podnieś z ziemi kubek (To-Go Cup).

z044

Wróć z nim do robota baristy. Okaże się, że placówka została zaatakowana przez wrogów (7). Pozbądź się ich i zrealizuj zamówienie.

z045

Wróć do bazy i przekaż kubek z kawą Lorelei. Po chwili placówka zostanie zaatakowana przez wrogów. Stań z nimi do walki (możesz wspomagać się pojazdem), a w trakcie obrony pozbądź się silnego Coffee Commandera (8). Po odparciu ataku zadanie się zakończy.

Następnie: Borderlands 3 - Dynasty Diner: posiłek, Beau, kuchnia, Burger Bot, Archer Rowe

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Dump on Dumptruck: boss z tarczą, otworzenie tajnego przejścia

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami