Borderlands 3 - Dynasty Diner: obiad, Beau, kuchnia, Burger Bot, Archer Rowe

Misja poboczna, w której zdobywamy obiad dla Lorelei.

Kolejne zadanie dodatkowe Borderlands 3, które możesz rozpocząć podczas pobytu na planecie Promethea, a konkretnie w dystrykcie Meridian Metroplex.

m009

Misja staje się dostępna po wykonaniu zadania pobocznego o nazwie Rise and Grind. W celu jego rozpoczęcia porozmawiaj z Lorelei (strzałka na mapie). Tym razem dziewczyna poprosi bohatera o dostarczenie posiłku.

z046

Na początek udaj się do miejsca wskazanego przez Lorelei i podejdź do drzwi (1) knajpy, z której masz odebrać zamówienie.

z047

Właściciel powie, abyś sam udał się po posiłek. Jednak aby go zdobyć należy pozbyć się wszystkich wrogów na lokalnym placu. Możesz wejść na pobliskie podwyższenie i ostrzelać ich z góry (2), co nieco ułatwi walkę.

z048

Po walce zejdź po schodach do pobliskiej kuchni i wciśnij przycisk (3) przy blacie. Okaże się, że szef zażąda zdobycie mięsa ratcha, dzięki czemu mięso będzie bardziej soczyste.

z049

Udaj się do pobliskich kanałów i zacznij walkę z robakami. Pozbądź się trzech małych larw, co spowoduje, że na polu bitwy pojawi się Ratch Nest (4). Rozpraw się z tym dużym potworem i podnieś mięso (Ratch Meat).

z050

Wróć do kuchni i skorzystaj z kuchenki (5) z prawej. Kiedy to uczynisz znów wciśnij przycisk z lewej.

z051

W ten sposób przywołasz Burger Bota (6), który zacznie uciekać. Podążaj za nim, po drodze eliminując spore grupy wrogów.

z052

Na ostatnim placu z przeciwnikami zachowaj czujność, ponieważ po pokonaniu pierwszej grupy zostaniesz zaatakowany przez dużą liczbę robotów oraz potężnego Archer Rowe (7). Unikaj jego ataków i korzystaj ze specjalnych zdolności oraz silnych broni, żeby pozbyć się go jak najszybciej.

z053

Po walce podejdź do leżącego na ziemi Dynasty Meal (8) i podnieś go. Wróć do Lorelei i przekaż jej danie, co spowoduje zaliczenie misji.

Następnie: Borderlands 3 - Healers and Dealers: Ace Baron, leki, worki z krwią

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Rise and Grind: kawa, Core Daddy, Coffee Runner, Commander

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami