Apex Legends - sezon 3. wystartuje 1 października. Nowa postać i broń z Titanfall

Oraz inne dodatki.

Deweloperzy ze studia Respawn Entertainment poinformowali, że 1 października w Apex Legends rozpocznie się 3. sezon rozgrywek, w którym do strzelanki trafi szereg nowości.

Najważniejszym dodatkiem jest kolejna legenda - Crypto. Co ciekawe, pojawienie się postaci sugerowano już od jakiegoś czasu: podczas organizowanych przez twórców wydarzeń gracze odkrywali informacje o bohaterze, a niedawno jegomościa można było spotkać w grze.

Mężczyzna jest hakerem, specjalizującym się w używaniu dronów, które wykorzystuje, by pozostać w cieniu. Nie jest jednak na razie jasne, jak profesja podopiecznego przełoży się na bezpośrednią rozgrywkę.

To jednak nie wszystko, ponieważ deweloperzy wprowadzą do produkcji chargé rifle, czyli znany z serii Titanfall karabin, który w produkcjach ze wspomnianego cyklu stosowany był przede wszystkim w walce przeciwko mechom.

crypto_reddit
Crypto był spotykany przez graczy (źródło: Reddit)

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

Nie zabraknie również kolejnej przepustki bojowej z szeregiem wyzwań pozwalających zdobyć ponad sto przedmiotów, w tym legendarne skórki. Do tego druga seria zmagań rankingowych z nowymi nagrodami kosmetycznymi.

Źródło: Apex Legends

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami