74-letni streamer Fortnite zdobywa popularność na YouTube i Twitchu

„Grałem jeszcze pewnie przed twoimi narodzinami”.

Grand007Pa to psudonim 74-letniego miłośnika Fortnite, który streamuje na Twitchu, a także udostępnia nagrania swoich rozgrywek na YouTube. W sieci pojawił się już kilka tygodni temu, ale dopiero teraz zyskuje na popularności.

Starszy pan gra zarówno z grupą znajomych, jak i solo. Podczas zabawy nie stroni od komentowania wydarzeń na ekranie, ale zazwyczaj zachowuje spokój - nawet kiedy jego awatar zginie.

Niemal każdy film i transmisja Grand007Pa nosi tę samą nazwę: „Jestem 74-latkiem, który chce się zabawić. Proszę zachowywać się w sposób przyjazny rodzinie”.

Najpopularniejszy film streamera na YouTube wyświetlono już ponad 329 tysięcy razy, natomiast na Twitchu wielbiciela Fortnite śledzi ponad 6,5 tysięcy użytkowników.

„Gram w komputerowe i konsolowe gry, odkąd powstały, więc pewnie przed tym, jak się urodziłeś” - głosi opis kanału na Twitchu, z którego wynika też, że Grand007pa przez 10 lat służył w armii.

grand
Na dzisiejsze popołudnie Grand planuje kilka rozgrywek solo

Źródło: YouTube, Twitch, Twitter

Następnie: Epic Games zapłacił niemal 9,5 mln euro za wyłączność Control - sugeruje raport wydawcy

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami