Terminator: Resistance to polska gra o zabójczych maszynach - premiera 15 listopada

Z akcją 31 lat po Dniu Sądu.

Nieoczekiwanie firma Reef Entertainment ujawniła Terminator Resistance - strzelankę FPP w świecie wykreowanym przez Jamesa Camerona. Premiera 15 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Warto zaznaczyć, że nad projektem pracuje polskie studio Teyon Games. Zespół w przeszłości odpowiedzialny był za powstanie chłodno przyjętej produkcji na podstawie przygód Johna Rambo z 2010 roku.

Terminator: Resistance osadzono 31 lat po tak zwanym Dniu Sądu, czyli buncie maszyn. Twórcy obiecują, że gra przedstawi mroczną przyszłość, którą zaprezentowano nieco w dwóch pierwszych odsłonach filmowej serii.

Gracze wcielą się w Jacoba Riversa, członka ruchu oporu walczącego z robotami. Bohater z nieznanych przyczyn został przez Skynet - sztuczną inteligencję zwalczającą ludzkość - uznany za zagrożenie i wskazany do eksterminacji.

Podopiecznemu przyjdzie więc zmierzyć się z nasłanymi terminatorami. Wśród przeciwników nie zabraknie znanych z filmów maszyn T-800, ale pojawią się również oponenci zaprojektowani przez polskich deweloperów.

terminator_resistance_prezentacja
W Terminator: Resistance zmierzymy się z zabójczymi robotami

Podczas zabawy weźmiemy udział w otwartych starciach, choć w planach są też fragmenty skradankowe i sceny z hakowaniem. W toku rozgrywki rozwiniemy prowadzoną postać, zdobywając doświadczenie i awansując w hierarchii ruchu oporu poprzez wykonywanie głównych misji i zadań pobocznych.

Autorzy podkreślają, że w trakcie przygody podejmiemy decyzje, które wpłyną na dalszą historię. Przekonują, że powstająca strzelanka zaoferuje kilka różnych zakończeń, zależnych od dokonywanych wyborów.

Źródło: Gematsu

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami