Sony już 24 września zaprezentuje nowości na PS4. Gameplay z The Last of Us 2?

Aktualizacja: Naughty Dog potwierdza pokaz gry.

Aktualizacja (20.09): Naughty Dog potwierdziło, że The Last of Us 2 jest częścią kolejnego odcinka programu State of Play. Wiceprezes studia - Neil Druckmann - ujawnił na Twitterze, że The Last of Us 2 ujrzymy podczas pokazu.

„Milczeliśmy zbyt długo. Czas to zakończyć” - napisał menedżer. Do wpisu dołączył animowaną grafikę z nożem, którego najprawdopodobniej użyje Ellie w walce z mutantami i ludźmi.

Oryginalna wiadomość (19.09): Firma Sony ujawniła datę następnego odcinka State of Play, czyli programu wzorowanego na Inside Xbox i Nintendo Direct. Epizod zostanie wyemitowany 24 września o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Koncern obiecuje pokaz, który potrwa 20 minut, a więc dłużej niż poprzedni. Szczegóły na temat programu nie są znane, ale wiadomo, że ujrzymy nową grę na PS4 oraz kolejne materiały z projektów realizowanych przez studia należące do producenta konsoli.

Nie jest to na razie jasne, ale niewykluczone, że jednym z elementów następnego State of Play będzie The Last of Us 2. To o tyle prawdopodobne, że tego samego dnia w Los Angeles odbędzie się prezentacja tytułu dla przedstawicieli mediów.

Co ciekawe, Sony jednocześnie podkreśliło, że w kolejnym odcinku programu nie powinniśmy oczekiwać informacji o planach koncernu na następną generację. Na wieści o nowej konsoli firmy trzeba więc poczekać.

tlou2_pokaz
The Last of Us 2 coraz bliżej?

Zobacz: The Last of Us 2 - premiera i najważniejsze informacje

Podobnie jak w przypadku poprzednich epizodów, kolejne State of Play można oglądać na żywo, między innymi na Twitchu i YouTube. Start 24 września o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Źródło: Blog PlayStation

Następnie: Terminator: Resistance to polska gra o zabójczych maszynach - premiera 15 listopada

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami