Seria Batman: Arkham i cykl LEGO Batman za darmo w Epic Games Store. 6 gier w prezencie

Przez tydzień.

Epic Games Store udostępniło za darmo kolejne gry - zgodnie z przewidywaniami, zainteresowani mogą zdobyć aż sześć produkcji: trzy części cyklu Batman: Arkham oraz trylogię LEGO Batman.

Aby zdobyć bezpłatne egzemplarze wymienionych tytułów, należy wejść na stronę promocji, a następnie przypisać kolekcje obu serii do konta. Należy się jednak pospieszyć, ponieważ oferta zakończy się za tydzień, 26 września, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Batman: Arkham to cykl wykreowany przez studio Rocksteady. Deweloperzy przygotowali trzy odsłony, z których pierwsza ukazała się w 2010 roku, a ostatnia cztery lata temu. Wcielamy się w Mrocznego Rycerza i możemy eksplorować duży obszar - najpierw wyspę, a później Gotham.

Warto zaznaczyć, że pierwsze dwie części zawierają wszystkie dodatki DLC. W kolekcji zabrakło jednak Arkham Origins - produkcji, za którą odpowiadają nie twórcy głównej trylogii, a montrealski oddział Warner Bros.

LEGO Batman skupia się z kolei na klockowej wersji słynnego herosa i pozwala wcielić się w innych bohaterów znanych z komiksów DC - w tym Supermana i Flasha. Nie brakuje humoru i opcji zabawy w kooperacji.

Epic Games Store jednocześnie poinformowało, że 26 września udostępni kolejne dwie gry. Użytkownicy pobiorą odświeżone wydanie Metro 2033 o podtytule Redux, a także niezależne Everything.

Źródło: Epic Games Store

Następnie: Nowa biblioteka Steam wyróżnia rzadkie osiągnięcia specjalnym podświetleniem

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami