Seria Batman: Arkham i cykl LEGO Batman za darmo w Epic Games Store. 6 gier w prezencie

Przez tydzień.

Epic Games Store udostępniło za darmo kolejne gry - zgodnie z przewidywaniami, zainteresowani mogą zdobyć aż sześć produkcji: trzy części cyklu Batman: Arkham oraz trylogię LEGO Batman.

Aby zdobyć bezpłatne egzemplarze wymienionych tytułów, należy wejść na stronę promocji, a następnie przypisać kolekcje obu serii do konta. Należy się jednak pospieszyć, ponieważ oferta zakończy się za tydzień, 26 września, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Batman: Arkham to cykl wykreowany przez studio Rocksteady. Deweloperzy przygotowali trzy odsłony, z których pierwsza ukazała się w 2010 roku, a ostatnia cztery lata temu. Wcielamy się w Mrocznego Rycerza i możemy eksplorować duży obszar - najpierw wyspę, a później Gotham.

Warto zaznaczyć, że pierwsze dwie części zawierają wszystkie dodatki DLC. W kolekcji zabrakło jednak Arkham Origins - produkcji, za którą odpowiadają nie twórcy głównej trylogii, a montrealski oddział Warner Bros.

LEGO Batman skupia się z kolei na klockowej wersji słynnego herosa i pozwala wcielić się w innych bohaterów znanych z komiksów DC - w tym Supermana i Flasha. Nie brakuje humoru i opcji zabawy w kooperacji.

Epic Games Store jednocześnie poinformowało, że 26 września udostępni kolejne dwie gry. Użytkownicy pobiorą odświeżone wydanie Metro 2033 o podtytule Redux, a także niezależne Everything.

Źródło: Epic Games Store

Następnie: Nowa biblioteka Steam wyróżnia rzadkie osiągnięcia specjalnym podświetleniem

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami