Klaun z horroru "To" w Resident Evil 2 dzięki modowi

Powrót Pennywise'a.

Mr. X z Resident Evil 2 to najprawdopodobniej najczęściej zmieniana za pomocą modów postać z gier w 2019 roku - tym razem zastąpiono go potworem z filmu „To”.

Pennywise, bo tak nazywa się prześladowca bohaterów opowieści Stephena Kinga, znany jest przede wszystkim jako przerażający klaun. Właśnie w takiej formie wprowadzono go do gry Capcomu.

Materiał wideo prezentujący modyfikację pozwala też usłyszeć, że zadbano o odpowiednią oprawę muzyczną, dobrze dopasowaną do niepokojącego wizerunku potwora.

Zobacz także: Resident Evil 2 - ile godzin trwa, czas gry, długość

Mr. X - czy też Tyrant - to często powracający przeciwnik w Resident Evil 2. Nie można go tak naprawdę zabić, więc trzeba go unikać, uciekać przed nim lub spróbować na chwilę zatrzymać.

NbsaCNL2dxGZUqf6HTGNXP
Chyba nie chcemy usłyszeć jego żartów...

Resident Evil 2 z 2019 roku to pełnoprawny remake oryginału sprzed dwóch dekad. Deweloperzy odbudowali wszystkie lokacje na nowym silniku, dodając nieco świeżych elementów - także na poziomie fabuły.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami