Księżyc, zmiany i nowości - Bungie opowiada o Destiny 2: Twierdza Cieni

Premiera dodatku już 1 października.

Bungie opublikowało nowy materiał wideo, w którym przedstawiciele studia opowiadają o Twierdzy Cieni (Shadowkeep), czyli najnowszym rozszerzeniu strzelanki Destiny 2.

Debiutujący 1 października dodatek wprowadzi wiele zmian i nowości, choć niektóre pojawią się kilka dni czy tygodni po premierze. Najważniejsza jest nowa lokacja - Księżyc. Gracze znają już go z pierwszej części Destiny, ale twórcy odpowiednio odmienili ten obszar.

Powróci też Eris Morn, czyli jedna bardziej tajemniczych postaci z uniwersum Destiny. Stale związana z walką z Rojem odegra istotną rolę w nowym wątku fabularnym.

Ważną nowością będą Artefakty. Każdy kolejny sezon w Destiny 2 zaoferuje nam nowy artefakt, który z biegiem czasu będziemy ulepszać - tym samym stale zwiększając siłę i możliwości bohatera. Przywodzi to na myśl artefakty z dodatku Legion do World of Warcraft.

destiny_2_shadowkeep_story_previews_eris_morn_hive_savathun
Witaj ponownie, Eris!

Deweloperzy zupełnie przerobią też system statystyk ekwipunku, a cały projekt nazwano nawet Pancerz 2.0. Więcej szczegółów na temat tych zmian poznamy za kilka dni.

Do tego nowe mapy do trybu rywalizacji i istotne - choć też niesprecyzowane jeszcze - zmiany w PvP. Pod koniec października do gry trafi również zupełnie nowy dungeon.

Podstawowa wersja Destiny 2 jest już dostępna za darmo. Od 1 października wersja PC zostanie przeniesiona na Steam. Gracze mogą już połączyć swoje konta Battle.net z platformą Valve.

Następnie: Zwycięzca turnieju wygrał 46 tysięcy dolarów, ale nie mógł odebrać nagrody z powodu młodego wieku

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami