Call of Duty: Mobile zadebiutuje 1 października. Z trybem battle royale

Są też klasyczne tryby multiplayer.

Przedstawiciele Activision poinformowali, że Call of Duty: Mobile trafi na urządzenia z Androidem i systemem iOS już 1 października. Gra będzie dostępna za darmo.

Mobilna produkcja to tradycyjna strzelanka. Deweloperzy starali się przenieść rozgrywkę z konsolowych i komputerowych wersji na smartfony. Oprawa wizualna też przywodzi na myśl pełnoprawne części serii.

Sieciowa rywalizacja to priorytet dla twórców. Gra zaoferuje między innymi tryb battle royale dla 100 graczy, ale też bardziej klasyczne tryby multiplayer.

Pojawią się także mapy znane ze starszych odsłon Call of Duty - choćby Nuketown czy Crash.

fgjh

Call of Duty: Mobile jest już od jakiegoś czasu dostępne w Chinach. Produkcja oferuje system mikropłatności podobny do tego z Black Ops 4 czy Fortnite. Mamy walutę do kupowania przedmiotów kosmetycznych oraz przepustkę Battle Pass, w ramach której odblokowujemy szereg nagród.

Warto zaznaczyć, że część broni odblokowywanych dzięki Battle Passowi oferuje nieco lepsze statystyki niż podstawowe modele.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami