Borderlands 3 - Taking Flight: Vault Map, Tannis, Biofuel Rig, Astronav Chip

Misja główna, w której przygotowujemy się do odlotu z planety.

Kolejna misja główna w Borderlands 3 rozpocznie się automatycznie po zakończeniu poprzedniego zadania o nazwie Cult Following. W trakcie pobytu w bazie porozmawiaj z Lilith, podaruj jej fragment mapy, a następnie odbierz go od niej.

030

Kolejnym celem będzie udanie się do Eridian Dig Site, lokacji, która zostanie oznaczona znacznikiem. Na miejscu natkniesz się na Tannis (1), której przekaż fragment mapy.

031

Po chwili będziesz musiał odpierać ataki przeciwników (2), którzy zaatakują dziewczynę. Pozostawaj w ruchu, ponieważ rywali będzie sporo i będą nadchodzić z różnych stron. W trakcie walki do bohatera dołączy Lilith, która pomoże w walce. Po jej zakończeniu daj Tannis i Lilith zbadać fragment mapy.

032

Po tym, jak dziewczyny znikną zacznij kierować się w stronę kolejnego celu, czyli Raider's Drydock (3), gdzie porozmawiaj z Ellie. Kiedy otworzy hangar wejdź do nowego pojazdu - Biofuel Rig.

033

Nowa maszyna jest wyposażona w karabin maszynowy oraz wyrzutnię wybuchowych beczek. Wyjedź z hangaru i zacznij jechać w stronę jednego znacznikiem. Kiedy dotrzesz do miejsca z biegającymi skagami zacznij je rozjeżdżać (4). Aby wykonać to zadanie należy rozjechać 10 mutantów.

034

Następnym zadaniem będzie skierowanie się do wrogiej bazy. Objedź ją i wejdź do środka od strony jaskini (5).

035

Przebij się przez obronę i wejdź na podwyższenie, gdzie na półce znajdziesz poszukiwany przedmiot, czyli Astronav Chip (6).

036

Po zabraniu przedmiotu wróć do maszyny i skieruj się nią do wskazanego hangaru, gdzie wjedź na specjalną platformę (7).

037

Po dość długiej scence opuść hangar i skieruj się w stronę budynku (8), gdzie wjedź windą na górę. Przebij się przez teren z przeciwnikami i zeskocz na dół.

038

Rusz przed siebie, a po chwili trafisz na otwartą przestrzeń z dużą ilością wrogów (9), z którymi się rozpraw. Podczas walki pozostawaj w ruchu i korzystaj z lokalnych osłon.

039

Na koniec podejdź do Lilith i uzdrów ją (10), a po zamienieniu kilku słów porozmawiaj jeszcze z Ellie, co zakończy bieżącą misję.

Następnie: Borderlands 3 - Sanctuary: wejście na statek, pomoc załodze, Crazy Earl, Promethea

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Cult Following: Ellie, pojazd, Broadcast Center, mapa, Mouthpiece (boss)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami