Borderlands 3 - jak odnowić zdrowie i tarczę (shield)

Gdzie zakupić strzykawki i shields.

Health now! to nazwa strzykawek, za pomocą których przywracamy zdrowie w Borderlands 3. Tarcze regenerują się samoistnie z pewnym opóźnieniem, a coraz lepsze egzemplarze shields znajdziemy w trakcie gry.

Zarówno strzykawki (1), jak i tarcze znajdziemy w skrytkach, pudełkach czy szafkach. Skrytki, które można przejrzeć, mają zwykle zielony, jaskrawy znaczek na obudowie. Aby je otworzyć, wciskamy klawisz E.

06

Kolejnym źródłem przedmiotów są łupy, które pozostawiają po sobie pokonani wrogowie. Wystarczy przebiec nad wyrzuconą strzykawką, aby przywrócić część zdrowia, także w trakcie walki. Jeżeli pasek zdrowia jest pełny, postać nie podniesie przedmiotu.

07

Ostatnim źródłem Health now! są automaty sprzedażowe Dr. Zed's Meds (2). Tutaj kupimy także tarcze. Aby skorzystać z pobliskiego automatu, wciśnijmy klawisz E. W nowym widoku mamy identyczne zakładki jak w automacie sprzedażowym broni. Pierwsza zakładka dotyczy odkupienia przedmiotów, druga zakupu, a trzecia sprzedaży zawartości ekwipunku bohatera.

Następnie: Borderlands 3 - tarcza (shield), właściwości

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - szybka podróż

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami