Xbox One S All-Digital + FIFA 20 i trzy inne gry za 999 zł w RTV Euro AGD

Do tego dwa kontrolery.

W sieci sklepów RTV Euro AGD można aktualnie kupić konsolę Xbox One S All-Digital w pakiecie z dwoma kontrolerami i grami, między innymi FIFA 20, która debiutuje 27 września. Zestaw wyceniono na 999 zł.

Xbox One S All-Digital to wersja bez napędu na płyty - tylko do gier cyfrowych. Na dysku o pojemności 1 TB zainstalowano już Minecraft, Sea of Thieves i Forza Horizon 3.

fifban

FIFA 20 wprowadza w tym roku największą innowację od lat, osobny tryb z piłką uliczną i halową, o nazwie Volta. Do tego zmiany w rozgrywce: nowe rzuty wolne i karne, większa kontrola nad piłką w starciach jeden na jednego z bramkarzem, lepszy model fizyki piłki i inne.

Minecraft to światowy fenomen, w którym bawią się miliony graczy. Kreatywne osoby mogą w spokoju budować różne konstrukcje, a poszukiwacze przygód spróbować sił w trybie przetrwania.

Sea of Thieves jest piracką grą sieciową od Microsoftu, w której żeglujemy, szukamy skarbów i walczymy z pozostałymi korsarzami - na wodzie i na lądzie.

Forza Horizon 3 uznaje się za jedną z najlepszych gier wyścigowych w historii. Bierzemy udział w licznych zawodach i rozbudowujemy festiwal. Setki samochodów czekają na podróż po otwartym świecie.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami