Gracz ukończył Minecrafta nie wykonując nawet jednego kroku

W 30 godzin.

Jeden gracz przeszedł całego Minecrafta nie korzystając wcale z nóg bohatera. Użytkownik TheHeightAdvantage zaczął przygodę od zupełnego usunięcia funkcji klawiszy W, A, S i D, które odpowiadają za ruch postaci.

Oczywiście w grze należy się przemieszczać, by zbierać zasoby czy dotrzeć do bossa. Gracz wykorzystał w tym celu łódkę - stawiał ją na ziemi, zawsze jedno pole przed sobą, później wsiadał na nią, podnosił do ekwipunku i ponownie rozstawiał jedno pole dalej.

Taka metoda jest oczywiście czasochłonna. Przejście całej gry zajęło użytkownikowi ponad 30 godzin. Mógł jednak nieco przyspieszyć, gdy znalazł źródło wody - wlewając ją pod łódź, też był w stanie się przemieszczać.

W końcu skorzystał też z pomocy świni. Wystarczyło ją zwabić, podskoczyć - gdy była w odpowiednim miejscu - i użyć marchewki na kiju, by ukończyć Minecrafta bez wykonania kroku.

F3VK8P6HGU2PEXD.LARGE
Zdobycie i oswojenie świni bez chodzenia to też wyzwanie

Szczególnie dziwna i skomplikowana wydaje się walka z ostatnim bossem, przede wszystkim od momentu, w którym wierna świnka ginie, a postać musi polegać tylko na wysokich skokach i łuku.

Źródło: PC Gamer

Następnie: Streamerka zawieszona na Twitchu za strój postaci ze Street Fighter

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami