Borderlands 3 - szybka podróż

Szybkie poruszanie się po obszarach w grze.

Aby skorzystać z szybkiej podróży w grze, wciśnijmy klawisz M, aby otworzyć mapę aktywnego obszaru. W nowym widoku, na liście po lewej stronie, zobaczymy na liście Fast Travels miejsca, do których możemy się przenieść w wyznaczonej lokacji (1). Wystarczy najechać kursorem myszy na wybrane miejsce i przytrzymać klawisz E, aby rozpocząć podróż. Teleportujemy się także do pozostawionego w danym obszarze pojazdu.

003

Przeniesiemy się wyłącznie do odkrytych w trakcie gry automatów Fast Travel. Na mapie oraz mini-mapie rozpoznamy Fast Travel Stations po ikonie pomarańczowej planety (2). Szybką podróż rozpoczniemy w dowolnym momencie korzystając z mapy lub aktywując pobliski automat Fast Travel. Widok mapy w obu przypadkach jest identyczny.

004

Aby sprawdzić inne obszary planety, w widoku mapy włączmy Orbit View przy pomocy klawisza X. W ten sposób przeniesiemy się na orbitę, skąd zobaczymy inne dostępne terytoria na planecie (3) i zobaczymy listę dostępnych miejsc szybkiej podróży. Ponowne wciśnięcie klawisza X pokaże widok galaktyki. Z czasem odblokujemy możliwość podróży do Sanktuarium, statku-matki, oraz na inne planety.

Następnie: Borderlands 3 - jak odnowić zdrowie i tarczę (shield)

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - resetowanie umiejętności

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami