Borderlands 3 - Skag Dog Days: Big Succ, kaktusy, Mincemeat, Trufflemunch, Buttmunch

Misja poboczna, w której zdobywamy składniki dla kucharza.

Misja poboczna w Borderlands 3, którą możesz rozpocząć po przyjęciu zlecenia z tablicy w pobliżu jednego z warsztatów Catch-A-Ride, gdzie przyzywa się pojazdy bojowe. Jest to zadanie wieloetapowe.

m004

Początek zadania jest oznaczony strzałką na powyższej mapie.

z022

Na początek skieruj się do pierwszego znacznika, wskazującego legowisko potworów. W trakcie walki uważaj nie tylko na zwykłych przeciwników, ale też silnego Badass Vorkida (1), z którym najlepiej walczyć na spory dystans.

z023

Po oczyszczeniu terenu udaj się do małego baraku (2) z tyłu i podnieś z ziemi karton (Care Package For... You). W ten sposób wypełnisz pierwszą część zadania i automatycznie rozpoczniesz kolejną.

z024

Udaj się do wyznaczonej lokacji i zacznij walkę z grupą skagów (3). Kiedy się z nimi rozprawisz zacznij podnosić zostawiane przez nich mięso (succulent skag meat). W sumie trzeba podnieść pięć kawałków.

z025

Kiedy skończysz będziesz musiał zdobyć owoce pięciu kaktusów (cacti), które rosną w okolicy. Rośliny są odporne na normalne ataki i jedyną skuteczną metodą ich osłabienia, jest użycie broni ogniowej lub wybuchowej. Dobrze się tu sprawdzą między innymi granaty (4). Po zaatakowaniu rośliny wypadnie z niej owoc (cactus fruit), który podnieś. Powtórz ten proces pięć razy.

z026

Po załatwieniu sprawy z owocami i mięsem udaj się do legowiska skagów. Możesz do niego wejść od dołu lub wskoczyć na pobliskie podwyższenie i rozprawić się z rywalami z bezpieczniejszej pozycji. Najważniejsze jest pozbycie się Succulent Alpha Scaga (5) i zabranie jego szczątków.

Ostatnim etapem misji będzie udanie się do zaznaczonej bazy. Oprócz zwykłych wrogów natkniesz się w niej na trzech rywali, których należy się pozbyć. Są to: Mincemeat, Trufflemunch i Buttmunch.

z027

Pierwszy z nich to zmutowany człowiek, a dwa kolejne Alpha Skagi. Dobrym sposobem na pozbycie się ich, jest sprowokowanie ich do wyjścia na zewnątrz bazy i rozprawienie się z nimi z pojazdu (6).

z028

Pozbieraj mięso po zabitych Trufflemunchu i Buttmunchu, po czym udaj się w stronę kartonu (7), gdzie zostaw zebrane składniki. W tym momencie zadanie się zakończy.

Następnie: Borderlands 3 - Head Case: głowa, symulacja, Vic

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Under Taker: zlecenie, wroga baza

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami