Borderlands 3 - Cult Following: Ellie, pojazd, Broadcast Center, mapa, Mouthpiece (boss)

Centrum transmisyjne i mapa krypty (Vault Map).

Kolejne zadanie główne w Borderlands 3 aktywuje się automatycznie po ukończeniu poprzedniej misji o nazwie From the Ground Up, w której ratowałeś Vaughna.

019

Zacznij od skierowania się do garażu Ellie (1). Przejdź przez budynek i podejdź do tęgiej właścicielki, która będzie w trakcie „załatwiania interesów" z pewnym klientem.

020

Po zakończonej scence zacznij przebijać się przez złomowisko, eliminując po drodze duże grupy przeciwników. Na końcu dotrzesz na tor, gdzie spotkasz poszukiwany pojazd (2), czyli Outrunnera. Zasiądź za jego sterami i, jeśli chcesz, pozbądź się pobliskich przeciwników przy pomocy karabinu.

021

Następnie opuść tor i zacznij jechać w kierunku znacznika, który wskazuje warsztat (3), nazwany w grze Catch-A-Ride. Wjedź pojazdem na wskazaną platformę, dzięki czemu trafi do wirtualnego garażu.

022

Od tej pory będziesz mógł w powyższych miejscach przyzywać pojazdy. W tym celu wystarczy podejść do panelu, wybrać z prawej strony interesującą nas maszynę i jej wyposażenie (obecnie nie masz tu żadnego wyboru), a na końcu skorzystać z opcji Deploy Vehicle (4).

Droga do centrum transmisyjnego (Broadcast Center)

Kiedy będziesz gotowy do dalszej drogi zasiądź za sterami pojazdu i zacznij jazdę na północ, korzystając z głównej drogi.

023

Kontynuuj w stronę wskaźnika, aż dotrzesz do bramy prowadzącej do kolejnej lokacji o nazwie Ascension Bluff (5).

024

Jedź wzdłuż drogi, aż dotrzesz do poszukiwanego centrum. Uważaj, ponieważ jest silnie strzeżone przez przeciwników, przez których zacznij się przebijać, korzystając przy tym z osłon. W trakcie walki uważaj między innymi na rozstawiane działka (6), które mogą napsuć sporo krwi (ostrzeliwuj je zza osłon lub obrzucaj granatami).

025

Po przebiciu się przez dziedziniec wejdź do głównego budynku centrum. W trakcie przechodzenia przez kolejne lokacje, oprócz rozprawiania się z rywalami, uważaj też na wielkie głośniki (7). Kiedy zaczynają wibrować i mienić się kolorami, to jak najszybciej się od nich odsuwaj, ponieważ po chwili eksplodują, mogąc przy tym zadać duże obrażenia.

Walka z Mouthpiece (bossem) i zdobycie mapy

Kiedy przedrzesz się przez korytarze z rywalami dotrzesz w końcu do lokacji z bossem, czyli Mouthpiecem.

026

Podczas starcia na arenie będą pojawiać się mniejsi wrogowie, których najlepiej ignorować poprzez ciągłe pozostawanie w ruchu. W jego trakcie ostrzeliwuj przeciwnika (8), omijając jego pociski i granaty. Jeśli ukryje się za tarczą, to staraj się celować w głowę.

027

Co pewien czas w pomieszczeniu będą ładować się okoliczne głośniki (9), co szybko rozpoznasz po jasnych barwach i charakterystycznym dźwięku. Kiedy tylko zlokalizujesz takie miejsce, to jak najszybciej się od niego oddal, aby nie zostać rannym.

028

Zadając bossowi obrażenia, co pewien czas stanie się on odporny na ataki, co będzie symbolizowane napisem Immune (10) podczas próby ostrzelania go. W takich przypadkach trzeba chwilę poczekać, aż będziesz mógł ponownie zadawać rywalowi obrażenia.

Gdybyś podczas walki został pozbawiony punktów życia, to postaraj się szybko zastrzelić któregoś z mniejszych rywali, żeby wrócić do żywych. Podczas starcia z Mouthpiecem dobrze jest się też wspomagać zdolnościami specjalnymi.

029

Po pokonaniu rywala pozbieraj po nim bronie i cenniejsze przedmioty oraz podnieś fragment poszukiwanej mapy (Vault Map - 10). Po obejrzeniu wizji opuść pomieszczenie przez drzwi otwarte na pobliskich schodach i wróć do Lilith w lokacji The Droughts. Przekaż dziewczynie mapę, co zakończy misję.

Następnie: Borderlands 3 - Taking Flight: Vault Map, Tannis, Biofuel Rig, Astronav Chip

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - From the Ground Up: The Droughts, Sun Smasher, Badass Tink, Vaughn

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami