Gears 5 - Wielka szansa (Akt 3, Rozdział 1)

Do hangaru rakietowego.

Po rozdziale Mniejsze tajemnice i walce z bossem przechodzisz płynnie do Aktu 3 w Gears 5. Po scence po prostu idź przez bazę w stronę Braida na zewnątrz budynku.

Podejdź do stolika, przy którym stoi technik i zabierz nowe ulepszenie Jacka (1). Pozwala ono na moment przejąć kontrolę nad przeciwnikiem, tak by atakował innych wrogów.

hangar1

Podejdź do wskazanego stanowiska i użyj umiejętności na wskazanym celu, by ją wypróbować. Później otrzymasz cel przejścia na drugą stronę bazy. Tam porozmawiaj z Padukiem, a otrzymasz nowe zadanie poboczne.

Rozejrzyj się po okolicy, zbierz broń, którą chcesz i powoli udaj się do łodzi na miejscu startowym. Po scence wsiadaj do łodzi i jedź cały czas prosto na wschód i południowy-wschód.

Dostań się do hangaru

Spoglądając na mapę kieruj się prosto do hangaru - celu misji wątku głównego. Wcześniej możesz wykonać wątek poboczny z wodą, jeśli chcesz. Po dotarciu do hangaru musisz zejść z łodzi, by dostać się bliżej. Standardowo. Od razu schowaj się za pierwszą osłoną. Wyeliminuj pierwszego strażnika i znowu schowaj się za murkiem. Uważaj na trzy wieżyczki (2).

hangar2

Najlepiej w ogóle się nie wychylaj i próbuj likwidować wrogów ostrzałem na ślepo i granatami. Później zbierzesz tu mnóstwo amunicji, więc nie przejmuj się, że zużyjesz za dużo. Żeby podejść bliżej do wieżyczek, używaj niewidzialności (kamuflażu) i trzymaj się prawej strony lokacji. Stąd możesz ostrzelać wszystkich oponentów.

Po walce zbierz amunicję, przygotuj się jeszcze na atak fali wrogów wychodzących z budynku (3). Możesz strzelać w czerwone beczki. Później ewentualnie wymień broń i idź do wnętrza hangaru, tą drogą, którą wychodzili przeciwnicy.

hangar3

W budynku zejdźcie niżej i otwórzcie drzwi prowadzące dalej, a za nimi rozpocznie się drugi rozdział tego aktu.

Następnie: Gears 5 - Rakietowy plan, cz. 1 (Akt 3, Rozdział 2): Hangar i satelity

Spis treści: Gears 5 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Gears 5 - Mniejsze tajemnice, cz. 2 (Akt 2, Rozdział 5): Walka z bossem, Matrona

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami