FIFA 20 - popularni piłkarze Borussii i Tottenhamu rozczarowani swoimi statystykami

Liczby nie odzwierciedlają rzeczywistości?

Electronic Arts ujawniło już część kart zawodników w FIFA 20, która zadebiutuje 27 września. Kilku piłkarzy po zapoznaniu się ze swoimi statystykami postanowiło wyrazić niezadowolenie w mediach społecznościowych.

19-letni Jadon Sancho z Borussi Dortmund ma obiekcje odnośnie zdolności podawania na swoim kartoniku. Twórcy ocenili umiejętność Anglika na 77, co zdaniem pomocnika jest za niską wartością.

Na wpis Sancho odpowiedziało samo Electronic Arts: „Po co podawać, gdy ma się 90 dryblingu”. „Myślę, że obie wartości mogły wynosić 90. Trochę za ostro” - odpisał 19-latek.

Swoją kartę zawodnika w FIFA 20 skomentował też Eric Dier, pomocnik Totenham Hotspur - w materiale udostępnionym na Twitterze klubu. Gdy piłkarz zobaczył ocenę szybkości, głośno się roześmiał.

- Wiem, że zlekceważą tę ocenę i moją prędkość. Ludzie mają fałszywe przekonanie o mojej szybkości - powiedział jeszcze przed odkryciem wspomnianej wartości.

Dier, wraz z kolegą z klubu - Davinsonem Sánchezem Mina - spodziewali się wyższych wartości niemal w przypadku każdej statystyki. Środkowy obrońca Totenhamu oczekiwał przykładowo podań ocenionych na nawet 80, a otrzymał 56.

Następnie: Wiedźmin Geralt i Yennefer z lat 80. w wizji rosyjskiego artysty

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

FIFA 21 - ujawniono listę stadionów

95 obiektów i ponad 20 aren ulicznych.

FIFA 21 - demo tym razem niedostępne

EA Sports skupia się na dopracowaniu gry.

FIFA 21 w akcji, są gameplaye

Nagrania wprost z meczów.

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami