Mroczne, średniowieczne A Plague Tale: Innocence otrzymało demo. Pierwszy rozdział za darmo

Na PC, PS4 i Xbox One.

A Plague Tale: Innocence otrzymało demo, dostępne na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Darmowa wersja testowa pozwala zagrać w pierwszy rozdział opowieści.

Produkcja Asobo Studio to przygodowa gra, łącząca akcję i skradankę. Akcja rozgrywa się XIV-wiecznej Francji, w czasach panowania epidemii tzw. czarnej śmierci.

Wcielamy się w nastoletnią Amicię, która próbuje dotrzeć z młodszym bratem Hugo do kapłana, który ma uleczyć chłopca z tajemniczej choroby. W trakcie przygody bohaterowie stawiają czoła żołnierzom Inkwizycji, ale przede wszystkim szczurom. Krwiożercze gryzonie to znak rozpoznawczy gry - na ekranie nierzadko widzimy ich setki.

Brakuje standardowej walki, ale Amicia może atakować wrogów pociskami z procy. Narzędzie służy też do rozwiązywania zagadek środowiskowych i torowania dalszej drogi.

pla1
Szczury to zdecydowanie motyw przewodni gry

Demo można pobrać ze Steama, PS Store lub Microsoft Store.

„Produkcja stawia przede wszystkim na świetną i przejmującą historię - nie sili się na zbędne rewolucje i komplikacje rozgrywki. To bardzo przemyślana i wciągająca, mroczna gra przygodowa. Warto dać jej szansę, bez względu na ulubiony gatunek gier” - głosi nasza recenzja A Plague Tale: Innocence.

Następnie: Final Fantasy 7 Remake z opcjonalną walką turową w trybie klasycznym

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami