Sniper Ghost Warrior Contracts - premiera i najważniejsze informacje

Gameplay i zmiany - co warto wiedzieć.

Seria taktycznych shooterów od studia CI Games doczeka się nowej odsłony. Na 22 listopada 2019 roku zaplanowano premierę Sniper Ghost Warrior Contracts. Zadaniem gracza jest eliminacja celów na zlecenie, tym razem na terenie Syberii.

Każda misja przewiduje cel główny oraz dodatkowe. Jeśli nie uda się jej zrealizować w pełni, zawsze można ją powtórzyć. Za wykonane zadanie gracz otrzyma zapłatę, którą spożytkuje na ulepszenia. Gra oferuje tryb solo oraz grę wieloosobową.

Twórcy zoptymalizowali silnik produkcji, a zmiany mają wydłużyć czas gry. Wprowadzono także nowy system celowania z karabinu snajperskiego. Sniper Ghost Warrior Contracts ma być najbardziej realistycznym tytułem o działaniach snajperów.

  • Premiera: 22 listopada 2019
  • Platforma: PC, PlayStation 4, Xbox One
  • Wersja językowa: polska (napisy)
  • Producent: CI Games
  • Wydawca: CI Games
  • Wydawca PL: CI Games

Data premiery

Sniper Ghost Warrior Contracts ukaże się 22 listopada 2019 roku na trzech platformach: PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Obecnie można zakupić grę w przedsprzedaży. Nie wiadomo, czy wydawca przewiduje bonusy dla kupujących tytuł przed datą premiery.

Rozgrywka i zmiany

W grze wcielamy się w zabójcę na zlecenie, który eliminuje konkretne osoby w ramach kontraktów. Świat obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Interfejs gry przeszedł zmiany, między innymi oznaczymy cel, który wyeliminujemy.

Zadania składają się z celu głównego oraz pobocznych, za realizację których otrzymujemy premię do podstawowego wynagrodzenia. Misje możemy powtarzać, aby poprawić wyniki i zarobić więcej na ulepszenia.

W Sniper Ghost Warrior Contracts zwiedzimy pięć regionów Syberii, każdy o odmiennym krajobrazie. Przeczeszemy tajny kompleks w górach, tajgę czy przemysłowe nadbrzeże. Wszystkie to obszerne, choć zamknięte lokacje. Orientację w terenie oraz dalszy postęp misji ułatwi korzystanie z drona oraz lornetki.

001

Misje możemy realizować prowadząc otwartą walkę lub pozostając w ukryciu. Dzięki wabikom zwrócimy uwagę niczego niespodziewających się ofiar. Na odległość wyeliminujemy cele przy pomocy karabinu snajperskiego. Od czasu do czasu zobaczymy filmowe ujęcia z pokonywania drogi przez pocisk.

  • Twórcy wprowadzili rozszerzony tryb lunety, który poprawia mierzenie z broni i oddawanie strzałów, zwiększając przy tym realizm rozgrywki.
  • Walka z przeciwnikiem w bezpośrednim starciu to łatwa śmierć, dlatego warto pamiętać o gadżetach.
  • Wśród nich znajdziemy granaty gazowe, lepkie bomby i zdalnie sterowane wieżyczki snajperskie.

Pozostałe dostępne uzbrojenie to broń krótka z tłumikiem, karabin szturmowy czy nóż. Drogę do celu utrudnią przeciwnicy, wśród których znajdziemy między innymi żołnierzy uzbrojonych w karabiny szturmowe i maszynowe. Szczególnie niebezpieczny jest ostrzał z moździerza.

Twórcy przewidzieli także tryb wieloosobowy. Razem z innymi graczami zmierzymy się w drużynowych deathmatchach.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami