GOG Galaxy 2.0 pozwoli dodać do biblioteki dowolną grę - także ze starszych konsol

Ze stosownym opisem.

Uczestnicy zamkniętych testów aplikacji GOG Galaxy 2.0 mogą pobrać nową aktualizację, która wprowadza między innymi możliwość dodania do biblioteki dowolnej gry - także ze starszych konsol.

Program pozwala zgromadzić produkcje ze wszystkich platform w jednym miejscu. W dotychczasowej wersji proces odbywał się automatycznie, po zintegrowaniu profilu z kontami w usługach Steam, PlayStation Network czy Xbox Live.

Aktualizacja o nazwie Atlas implementuje jednak opcję dodania do biblioteki „dosłownie każdej gry na świecie”. Rzeczywiście: specjalna wyszukiwarka umożliwia znalezienie w bazie GOG Galaxy 2.0 dowolnego tytułu, w tym wydanego na starszych konsolach - na przykład NES.

To jednak nie wszystko, ponieważ twórcy programu do poszczególnej pozycji przygotowali stosowną kartę katalogową. Zakładki poświęcone produkcjom zawierają nie tylko podstawowe informacje, ale również obrazki, a nawet zwiastuny.

gog_galaxy_2.0
Do biblioteki dodać można także gry ze Switcha

Pojawiły się też nowe funkcje personalizacji wyglądu biblioteki. Pod okładkami gier mogą teraz być wyświetlane elementy pokroju tytułu, oceny, aktualnego statusu (zainstalowana lub nie) oraz informacje o producencie.

W zamkniętej becie GOG Galaxy 2.0 biorą udział osoby, które otrzymały kod dostępu. Aby dołączyć do testów, należy zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej projektu.

Źródło: PC GamesN

Następnie: Speedrunner stracił 97 godzin postępów przez jeden przedmiot w grze RPG

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami