Relaksująca podróż przez świat Shenmue 3 w nowym zwiastunie

Zachwycające widoki.

Na targi Tokyo Game Show 2019 deweloperzy z Ys Net przygotowali nowy zwiastun Shenmue 3, czyli kontynuacji japońskiej serii gier przygodowych z elementami RPG, zapoczątkowanej w 1999 roku. Materiał prezentuje krajobrazy, które zobaczymy podczas zabawy.

To wioska Bailu, czyli miejsce, w którym rozpoczyna się przygoda. Widzimy trenujące postacie, ogrody, sklepy czy bary. Nie zabrakło też scen nagranych nocą oraz kilku ujęć na okolice miasteczka, w tym rzekę i góry.

Shenmue 3 ukaże się 19 listopada na PlayStation 4 oraz PC - na komputerach osobistych przez rok gra będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem Epic Games Store, potem trafi na Steama.

sh1
Miasteczko żyje nawet w nocy

Gra powstaje z pomocą środków zebranych w serwisie Kickstarter, gdzie ponad 69 tysięcy chętnych wpłaciło łącznie ponad 6 milionów dolarów. Jeszcze we wrześniu część fundatorów zagra w demo, które pozwoli zwiedzić wspomnianą wioskę Bailu.

Następnie: Final Fantasy 7 Remake - walka z wielkim robotem w nowym gameplayu

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami