Premiera serialu Wiedźmin 17 grudnia? Netflix mógł omyłkowo ujawnić datę debiutu

Aktualizacja: Termin może nie być ostateczny.

Aktualizacja (13.09): Platforma Netflix przesłała redakcji serwisu VGC oświadczenie, w którym odniosła się do informacji, jakoby adaptacja przygód Geralta miała ukazać się 17 grudnia.

„Data premiery Wiedźmina nie została potwierdzona. Wpis na profilu holenderskiego oddziału opublikowano w wyniku błędu i nie wszystkie zawarte w nim informacje są prawidłowe lub ostateczne” - napisano w komunikacie.

Oryginalna wiadomość: 12.09): Serial Wiedźmin zadebiutuje 17 grudnia - wynika z wpisu, który w środę opublikował holenderski oddział platformy na Facebooku. Post po chwili usunięto, więc niewykluczone, że pracownicy firmy zbyt wcześnie ujawnili datę premiery produkcji.

Chodzi o krótką notatkę, w której wyliczono doby pozostałe do premiery wybranych seriali. Na liście pojawił się Wiedźmin i rzekome 97 dni. Oznaczałoby to, że serial zostanie udostępniony właśnie 17 grudnia.

sleepless_nights
Internauci zachowali oczywiście zrzuty ekranu. Źródło: Radanian Intelligence

Wspomnianej daty nie należy traktować jako oficjalnej, ale skoro wieści przekazało jedno z oficjalnych kont Netflixa, informacja najpewniej jest prawdziwa.

Na pierwszy sezon serialu składa się 8 odcinków. W Białego Wilka wciela się Henry Cavill - aktor znany z roli Supermana w filmach na bazie komiksów DC.

Źródło: Redanian Intelligence

Następnie: Death Stranding - 50 minut rozgrywki. Gracze pomogą innym w zabawie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami