Nowy zwiastun Death Stranding wprowadza w fabułę gry

Misja głównego bohatera.

W sieci jest już dostępny nowy zwiastun Death Stranding, który mogli zobaczyć goście targów Gamescom 2019 oraz tegorocznej edycji Tokyo Game Show. To materiał, który wprowadza w fabułę produkcji i nakreśla szczegóły misji głównego bohatera, Sama Bridgesa.

W zwiastunie Sam spotyka się z Amelią - córką nieżyjącej prezydent Zjednoczonych Miast Ameryki - oraz zamaskowanym mężczyzną, którzy próbują przekonać protagonistę do wzięcia udziału w misji połączenia kolejnych osad do wspólnej sieci informacyjnej.

Zadanie rozpoczęła wcześniej Amelia, ale została porwana przez Homo Demons - militarną organizację separytystyczną. Kobieta jest więziona w mieście Edge Knot City i nie może opuścić osady. Sam rozmawia więc z hologramem.

Homo Demons wierzą, że państwo można odbudować tylko siłą, a centralizacja władzy nie jest potrzebna. Organizacja przekonuje do swoich racji część miast, które sprzeciwiają się ideologii wyznawanej przez najważniejszych bohaterów gry.

dshed
W Amelię wciela się Lindsay Wagner

Amelia chce, aby Sam wyzwolił ją z rąk separatystów, tym samym umożliwiając bohaterce objęcie władzy i kontynuowanie dziedzictwa matki. Co ciekawe, w materiale protagonista nie przyjmuje propozycji. Wiemy jednak, że w końcu się przekona, bo głównym zadaniem w grze jest właśnie przywracanie połączeń między miastami.

Death Stranding zadebiutuje 8 listopada, wyłącznie na PlayStation 4.

Następnie: Project Resistance pozwoli wcielić się w zombie i Mr. X z Resident Evil. Pierwszy gameplay

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami