Final Fantasy 7 Remake - walka z wielkim robotem w nowym gameplayu

Starcie z bossem.

Nasi koledzy z brytyjskiej redakcji Eurogamera opublikowali nagranie przedstawiające gameplay z Final Fantasy 7 Remake. Film prezentuje sekwencję, w którą mogli zagrać uczestnicy targów E3, Gamescom i Tokyo Game Show.

Materiał ukazuje misję, w której Cloud z towarzyszami - członkami ruchu oporu o nazwie Avalanche - musi wysadzić reaktor w elektrowni. W podłożeniu bomby przeszkadza jednak pełniący rolę bossa wielki robot strażniczy, którego należy pokonać.

W przeciwieństwie do słynnego oryginału, potyczki z przeciwnikami rozgrywają się w czasie rzeczywistym. Po napełnieniu niebieskiego paska ATB (poprzez atakowanie wrogów) można jednak spowolnić czas, by użyć zaklęć, umiejętności specjalnych lub przedmiotów.

Istnieje również opcja wydawania poleceń dla pomocników oraz przełączania się pomiędzy poszczególnymi postaciami z drużyny. Powróciły też tak zwane ciosy Limit Breaker, które można wyprowadzić po zapełnieniu żółtego wskaźnika.

To nie wszystko: poniżej jeszcze ten sam gameplay, ale w opublikowanej przez kanał PlayStation Access w wersji zarejestrowanej w rozdzielczości 4K.

Nowe wydanie kultowego tytułu z 1997 roku powstaje całkowicie od podstaw na nowym silniku. Gra zaoferuje nie tylko zupełnie odmienioną rozgrywkę, ale również pewne zmiany w strukturze narracji oraz historii.

Final Fantasy 7 Remake zadebiutuje 3 marca 2020 roku na PS4. Produkcja ukaże się w formie udostępnianych cyklicznie epizodów.

Następnie: Cyberpunk 2077 zaoferuje 4 typy zadań

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami