Romans z założycielem KFC w symulatorze randkowania od sieci fast foodów

Przygody w kuchni.

Amerykańskie KFC wraz z niezależnym studiem Psyop ujawniły nietypowy projekt: symulator randkowania, w którym gracze nawiążą romans z założycielem znanej sieci fast foodów. Premiera 24 września na Steamie - tytuł zostanie udostępniony za darmo.

I Love You, Colonel Sanders! A Finger Lickin' Good Dating Simulator to gra typu visual novel, czyli interaktywna opowieść graficzna z oprawą utrzymaną w stylistyce anime. Rozgrywka sprowadzi się więc do rozmów z napotkanymi postaciami i podejmowania wyborów, wpływających na fabułę.

kfc_randkowanie
Smacznego!

Gracze wcielą się w studenta sztuki kulinarnej, uczęszczającego do klasy z samym założycielem KFC - tytułowym pułkownikiem Harlandem Sandersem. Podczas przygody nawiążą współpracę z mężczyzną, a nawet wdadzą się z nim w romans.

W sumie pojawi się możliwość umówienia się z dziewięcioma różnymi postaciami. W planach też pojedynki na gotowanie z odkrywaniem sekretnych przepisów i opcją zdobycia dyplomu szkoły kucharskiej.

Ujawnione przez deweloperów informacje sugerują, że nie zabraknie wielu elementów humorystycznych - przykładowo jednym z wykładowców bohatera gracza jest pies. W sumie produkcja zaoferuje „wiele godzin rozgrywki”.

Źródło: Steam

Następnie: Civilization 6 niczym Fortnite w darmowym trybie battle royale

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami