Gears 5 - multiplayer (Kontra): Król wzgórza

Jak przejmować punkty.

Król wzgórza - King of the Hill. Klasyczny i lubiany tryb z Gears of War powraca w najnowszej odsłonie. To odpowiednik Dominacji z Call of Duty czy Battlefielda. Musimy przejmować oznaczone obszary kontrolne na mapie.

Kiedy przejmiemy obszar, punkty zaczynają zasilać konto naszej drużyny. Wygrywa drużyna, która pierwsza zdobędzie 180 punktów.

Nawet kiedy jeden obszar jest jeszcze aktywny, to po jakimś czasie na ekranie widzimy oznaczenie kolejnego obszaru do przejęcia (1). To pomaga zaplanować strategię.

koth

Czasem nie warto ryzykować, jeśli wrogowie zajęli dobrą pozycję obronną po przejęciu punktu. Można więc tylko zaczepiać ich z daleka czy obrzucać granatami dymnymi, ale jednocześnie czuwać uważnie na kolejny obszar i pobiec w jego stronę, gdy tylko zostanie oznaczony - i tam z całą drużyną od razu zająć pozycję obronną.

Dobrym sposobem przy atakowaniu punktu zajętego przez wroga jest wykorzystywanie granatów błyskowych, by najpierw oślepić obrońców, a potem szybko się zbliżyć i skorzystać z potęgi strzelby.

Następnie: Gears 5 - multiplayer (Kontra): Eskalacja

Spis treści: Gears 5 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Gears 5 - multiplayer (Kontra): Deathmatch drużynowy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami