Gears 5 - multiplayer (Kontra): Deathmatch Z

Zdolności postaci i ulepszanie broni.

Ten nietypowy rodzaj Deathmatchu jest dostępny tylko po wyborze Szybkiej gry zręcznościowej (Arcade). Oferuje uproszczony i bardziej dynamiczny model zabawy, dobry dla początkujących.

W tym nowym trybie wybór postaci ma znaczenie, ponieważ każda ma jakieś specjalne cechy. Przykładowo, Marcus może regenerować swoje zdrowie, kiedy zadaje obrażenia przeciwnikom.

dmscs

Deathmatch Z to gra do 50 zabójstw. Wygrywa drużyna, która pierwsza osiągnie ten wynik - wyświetlany stale w rogu ekranu (1). Za zabójstwa otrzymujemy punkty, które pozwalają nam ulepszyć broń (2) podczas meczu.

Nasz licznik zabójstw (3) znajduje się z prawej strony, obok wskaźnika posiadanej broni.

Pamiętajcie, że w trybie zręcznościowym postacie poruszają się nieco szybciej, a broń zadaje większe obrażenia. Lancer jest bardzo skuteczny, gdy celujemy w głowy przeciwników. Łatwo więc tu nabrać nieco innych przyzwyczajeń, które nie pasują do klasycznych trybów rywalizacji w Gearsach.

Następnie: Gears 5 - multiplayer (Kontra): Król wzgórza

Spis treści: Gears 5 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Gears 5 - multiplayer (Kontra): Deathmatch drużynowy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami