FIFA 20 kontra FIFA 19 - porównanie graficzne

Na podstawie wersji demo.

Internauta o pseudonimie Cycu1 opublikował materiał, w którym porównał grafikę FIFA 20 z oprawą ubiegłorocznej odsłony piłkarskiego cyklu od EA Sports.

Zarejestrowane na PS4 Pro nagranie przedstawia sceny z udostępnionej wczoraj wersji demo nowej odsłony z podobnymi ujęciami z poprzedniej części. Wideo sugeruje, że twórcy nie wprowadzili istotnych zmian do warstwy wizualnej.

Dostrzec można jednak niewielkie modyfikacje w oświetleniu, nieznacznie wpływających na wygląd gry. Ponadto twarze poszczególnych zawodników wydają się bogatsze w szczegóły, co zauważyć można na zbliżeniach.

Jedną z kluczowych nowości w FIFA 20 jest Volta - inspirowany serią FIFA Street tryb, w którym rozegramy mecze na ulicach, blokowiskach i halach. W planach potyczki 3 na 3, 4 na 4 i 5 na 5 oraz w futsalu. Pojawią się między innymi zmagania towarzyskie, liga i tryb fabularny.

Produkcja zaoferuje również rozbudowany tryb kariery, z opcją pokierowania menedżerkami i uczestnictwem w konferencjach meczowych. Do tego nowe warianty w module „Własne zasady”, w tym Piłka-zagadka i Król wzgórza.

fifa_20volta
Volta jest jedną z istotnych nowości w FIFA 20

Zobacz: FIFA 20 - premiera i najważniejsze informacje

FIFA 20 zadebiutuje 27 września na PC, PS4, Xbox One i Switch (ale bez trybu ulicznego). Udostępnione wczoraj demo pozwala przetestować Voltę i oferuje możliwość zagrania takimi drużynami, jak Real Madryt, Liverpool i Borussia Dortmund.

Następnie: iPhone 11 zapowiedziany - internet reaguje żartami i memami

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Duża aktualizacja FIFA 20 poprawia drybling

Oraz skuteczność łatwych strzałów z pola karnego.

Jedenastka roku według graczy FIFA 20

Sukces piłkarzy Liverpoolu.

WWE 2K20 zepsuło się z początkiem 2020 roku

Produkcja przestała działać u niektórych graczy.

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami