Gears 5 - Zew natury (Akt 2, Rozdział 2)

Północne przejście, Nowa nadzieja.

Po liniowej misji Rekrutacja pora na powiew świeżości i wkroczenie do pierwszego dużego, otwartego obszaru w Gears 5. Rozdział zaczyna się, gdy wyjedziesz łodzią z garażu.

Zauważysz już zmiany w interfejsie. Przede wszystkim, na górze ekranu widoczny jest kompas, a na nim ikona aktualnego celu (1). Dzięki temu trudno się zgubić.

zewnatury1

Na razie droga jest wytyczona przez wąwóz, więc jedź prosto. Po chwili dotrzesz do zamkniętej bramy - to Północne przejście. Wysiądź z łodzi i idź w lewo, by przejść przez jaskinię. Gdy z niej wyjdziesz, podziwiaj widoki i posłuchaj komentarza. Potem idź w prawo, do budynku.

W środku użyj Jacka w punkcie do hakowania (2). Potem zabierz amunicję i trójstrzał (3), który możesz przechować na łodzi. Wyjdź, każ dronowi otworzyć bramę przełącznikiem po lewej stronie, wracaj do pojazdu i jedź prosto, już przez otwartą bramę.

zewnatury2
zewnatury3

Po chwili jazdy zeskoczycie na otwarty, spory teren pokryty lodem. Na wprost widać wielką bramę - ale na razie pozostanie zamknięta, więc nie trzeba się do niej zbliżać. Zamiast tego, kierujcie się na północny-zachód (NW).

Snajperka - Relikt

Przejedziesz obok starej chatki (4). Zaparkuj na moment i zajrzyj do środka, a znajdziesz Snajperkę w wersji Relikt (5). Po udanym aktywnym przeładowaniu pozwala ona strzelić drugi raz bez konieczności przeładowania. Pamiętaj o możliwości przechowania maksymalnie dwóch broni na łodzi.

zewnatury4
zewnatury5

Jedź dalej - jest tu wąski przesmyk, przez który trzeba przejechać. Odkryjesz więc Tunel kolejowy. Wchodząc do środka, zaczniesz wątek poboczny Pustkowa burza. W środku czeka jeden większy przeciwnik. Możesz wykonać to zadanie teraz lub później.

Jedź do głównego celu na północy. By dotrzeć do Nowej Nadziei, musisz opuścić pojazd. Idź ścieżką, a miniesz Obóz Outsiderów - to też część pobocznego wątku. Idź dalej ścieżką i przejdź przez jaskinię. Po drugiej stronie rozpocznie się trzeci rozdział.

Następnie: Gears 5 - Tym mniej polanek (Akt 2, Rozdział 3)

Spis treści: Gears 5 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Gears 5 - Rekrutacja (Akt 2, Rozdział 1)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami