Cyberpunk 2077 po japońsku w zwiastunie na Tokyo Game Show 2019

Keanu Reeves w języku samurajów.

W związku ze zbliżającą się tegoroczną edycją targów Tokyo Game Show opublikowano zwiastun powstającego Cyberpunk 2077 w wersji z japońskim dubbingiem.

Nagranie to trailer, który deweloperzy z CD Projekt Red zaprezentowali kilka miesięcy temu na E3. Oryginalne angielskie głosy (także postaci granej przez Keanu Reevesa) zastąpiono dialogami wypowiadanymi w języku mieszkańców Kraju Kwitnącej Wiśni.

Sam japoński wyróżnia się charakterystycznym oraz dosyć nietypowym brzmieniem, nadając wydarzeniom przedstawionym w filmie nieco odmiennej atmosfery niż w oryginalnym materiale.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że Cyberpunk 2077 również w Polsce otrzyma pełną lokalizację. Twórcy na razie jednak nie ujawnili szczegółów na temat obsady rodzimego wydania, więc nie wiadomo, kogo usłyszymy podczas zabawy.

cyberpunk_2077_jp
W grze spotkamy wiele różnych postaci

Zobacz: Cyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

Produkcja bazuje na systemie RPG autorstwa Mike'a Pondsmitha. Akcję osadzono w futurystycznym Night City, a gracze wcielą się w najemnika znanego jako V, który stara się przetrwać w przestępczym półświatku.

Cyberpunk 2077 ukaże się 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One.

Następnie: GreedFall niczym stara, dobra gra BioWare? Pierwsze recenzje

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami