Cyberpunk 2077 po japońsku w zwiastunie na Tokyo Game Show 2019

Keanu Reeves w języku samurajów.

W związku ze zbliżającą się tegoroczną edycją targów Tokyo Game Show opublikowano zwiastun powstającego Cyberpunk 2077 w wersji z japońskim dubbingiem.

Nagranie to trailer, który deweloperzy z CD Projekt Red zaprezentowali kilka miesięcy temu na E3. Oryginalne angielskie głosy (także postaci granej przez Keanu Reevesa) zastąpiono dialogami wypowiadanymi w języku mieszkańców Kraju Kwitnącej Wiśni.

Sam japoński wyróżnia się charakterystycznym oraz dosyć nietypowym brzmieniem, nadając wydarzeniom przedstawionym w filmie nieco odmiennej atmosfery niż w oryginalnym materiale.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że Cyberpunk 2077 również w Polsce otrzyma pełną lokalizację. Twórcy na razie jednak nie ujawnili szczegółów na temat obsady rodzimego wydania, więc nie wiadomo, kogo usłyszymy podczas zabawy.

cyberpunk_2077_jp
W grze spotkamy wiele różnych postaci

Zobacz: Cyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

Produkcja bazuje na systemie RPG autorstwa Mike'a Pondsmitha. Akcję osadzono w futurystycznym Night City, a gracze wcielą się w najemnika znanego jako V, który stara się przetrwać w przestępczym półświatku.

Cyberpunk 2077 ukaże się 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One.

Następnie: GreedFall niczym stara, dobra gra BioWare? Pierwsze recenzje

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami