Call of Duty: Modern Warfare - otwarta beta, start, jak zagrać

Najważniejsze informacje.

Poniżej zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje o zbliżających się otwartych testach Call of Duty: Modern Warfare, nowej odsłony legendarnej serii, która zadebiutuje 25 października.

Znajdziesz tu szczegóły dotyczące obejmujących testy platform, zawartości udostępnionej przez twórców oraz datę startu i zakończenia akcji.

Call of Duty: Modern Warfare i otwarta beta - kiedy start i zakończenie, platformy

Pierwsze testy już za nami. Właściciele konsol PS4 mogli przetestować grę w dniach 23-25 sierpnia. Zbliża się jednak kolejna beta.

Tym razem czekają nas dwa weekendy zabawy - pierwszy tylko na PlayStation 4, a drugi na wszystkich platformach, wraz z funkcją crossplay.

Weekend 1. - tylko na PS4

  • 12-13 września - wczesny dostęp (PS4)
  • 14-16 września - otwarta beta (PS4)

Weekend 2. - wszystkie platformy + crossplay

  • 19-20 września - wczesny dostęp (PC + Xbox One), otwarta beta (PS4)
  • 21-23 września - otwarta beta (PC + PS4 + Xbox One)

Wczesny dostęp na powyższej liście oznacza, że w podanych dniach grę przetestują wyłącznie osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na Call of Duty: Modern Warfare.

Jak widać, harmonogram jest nieco skomplikowany, ale dobra wiadomość jest taka, że gracze na każdej platformie będą mieli szansę sprawdzić grę.

Zawartość bety

Testerzy wypróbują multiplayer, a dokładniej tryb Gunfight. To nowość w serii: dwuosobowe drużyny mierzą się w krótkich i dynamicznych starciach w niewielkich lokacjach. Z początkiem rundy żołnierze otrzymują losowe wyposażenie (każdy takie samo). Mogą być to nietypowe zestawy, zawierające wyrzutnię rakiet albo strzelbę z lunetą.

mw2
Gunfight to niezwykle dynamiczny tryb

Wygrywa zespół, który wyeliminuje przeciwników. Runda trwa zaledwie 40 sekund, a jeżeli w tym czasie nikt nie polegnie, na mapie pojawi się flaga oznaczająca dogrywkę. Wystarczy bronić chorągiewki przez trzy sekundy, aby otrzymać punkt. Warto zaznaczyć, że gracze nie mogą leczyć siebie ani sojusznika.

Oprócz Gunfight, uczestnicy testów sprawdzą też starcia sześciu na sześciu oraz tryb dla większej liczby graczy. Do tego personalizacja broni, która w tej odsłonie Call of Duty ma być wyjątkowo istotna i rozbudowana.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami