Zaklęcia i mikstury w zwiastunie z magicznego dodatku do The Sims 4

Fragment rozgrywki i szczegóły zabawy.

Już jutro 10, września, zadebiutuje The Sims 4: Kraina magii, czyli dodatek skupiający się na efektownych zaklęciach czy miksturach zapewniających nadnaturalne zdolności. Opublikowano nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Tytułowa Kraina Magii to szereg unoszących się nad ziemią wysp, zamieszkałych przez adeptów magii. Każdy jest reprezentantem jednej z trzech szkół, którymi dowodzą opiekuni-mistrzowie.

Postać może wyspecjalizować się w magii szkoły szkoły Praktycznej, Psot, Nieokiełznanej i Alchemii (tłumaczenia z języka angielskiego), a postępy będą zapisywane w dzienniku.

Gameplay pokazuje teleportację, porażenie prądem, zamianę wybraną osobę w ogrodowego krasnala oraz mikstury, które „mogą zapewnić boskie zdolności lub zapobiec klątwom”.

sims1
Coś dla fanów Harry'ego Pottera

Ciężka praca zostanie nagrodzona umiejętnościami, wśród których znajduje się chociażby specjalizacja w pojedynkach czy zdolność sklonowania postaci.

Zobacz: Sims 4 - poradnik i najlepsze porady

Dodatek zadebiutuje 10 września na PC, a 15 października na PlayStation 4 i Xbox One.

Następnie: CS:GO otrzyma DLC z misjami kooperacyjnymi?

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami