W P.T. na PS4 gracza nieustannie śledzi przerażająca kobieta - ujawnia odblokowana kamera

Jakby gra nie była już wystarczająco straszna.

Odblokowana kamera w P.T., czyli interaktywnej zapowiedzi skasowanej gry Silent Hills, ujawnia, że za plecami gracza nieustannie znajduje się Lisa, czyli przerażająca, demoniczna kobieta.

Ukrytą do tej pory ciekawostkę odkrył Lance McDonald, który specjalizuje się w szukaniu sekretów w grach. Po zmodyfikowaniu kodu produkcji udało mu się uzyskać niedostępną w tradycyjny sposób perspektywę.

W P.T. gracz często mógł usłyszeć wspomnianą Lisę za plecami lub przez chwilę zobaczyć cień postaci, ale po odwróceniu o 180 stopni, nic tam nie było. Okazuje się, że to dlatego, iż kobieta obraca się razem z główną postacią, nieustannie pozostając z tyłu.

McDonald twierdzi, że Lisa zaczyna śledzić bohatera od momentu, w którym gracz otrzymuje latarkę.

Dla jasności warto przypomnieć, że podczas gry spotykamy Lisę kilkukrotnie, jednak fakt obecności za plecami był do tej pory nieznany.

P.T. to wydany jedynie na PlayStation 4, niedostępny już w PS Store horror, który miał służyć jako grywalna zapowiedź Silent Hills. Do premiery produkcji nigdy jednak nie doszło, a demo zachowały jedynie osoby, które nie usunęły P.T. z dysku.

Źródło: VG247

Następnie: Zaklęcia i mikstury w zwiastunie i gameplayu z magicznego dodatku do The Sims 4

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami