CS:GO otrzyma DLC z misjami kooperacyjnymi?

Oraz nowymi mapami.

Do Counter Strike: Global Offensive zmierza DLC z dwiema nowymi mapami i misjami przeznaczonymi do trybu współpracy - twierdzi Tyler McVicker, który na YouTube prowadzi kanał o ciekawostkach i newsach związanych z Valve.

W plikach gry opisujących nowy, jeszcze nie wdrożony do gry system interfejsu, odnaleziono słowa „coop”, „cooperative” (kooperacyjny) i „coopmission” (misja kooperacyjna). Dodatkowych szczegółów brak, więc należy czekać na oficjalne ogłoszenia Valve.

cs1
Szykuje się większa aktualizacja?

Z kolei informacja o dwóch nowych mapach pochodzi z dokumentu, który opisuje dokonania jednego z artystów pracujących nad CS:GO. Znaleziono tam informacje o arenach, które trafiły już do strzelanki, ale też lokacjach określonych jako Import oraz Grind.

Import to rzekomo opuszczona japońska stocznia, natomiast Grind przeniesie graczy do kopalni uranu w centrum afrykańskiej Namibii. Obie mapy powstały z myślą o trybie rozgrywki z bombą.

Niewykluczone, że wzmianka o kooperacji w kodzie gry to pozostałość po dawnych pomysłach twórców, ale jest to mało prawdopodobne.

CS:GO to jedna z najpopularniejszych strzelanek sieciowych na świecie, mocno związana z esportem. Produkcja Valve zadebiutowała w 2012 roku.

Źródło: Tyler McVicker

Następnie: Red Dead Online - oskórowane zwierzę powstało z martwych. Zabawny błąd

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami