Zwiastun Wiedźmina od Netflixa z Michałem Żebrowskim jako lektorem

Stary i nowy Geralt.

Prowadzony przez fanów serwisie YouTube kanał Navi opublikował zwiastun realizowanego dla platformy Netflix serialu Wiedźmin w wersji z lektorem. Do czytania dialogów zaangażowano Michała Żebrowskiego.

Wspomniany aktor wcielił się w rolę Geralta z Rivii w polskich adaptacjach przygód Białego Wilka. Teraz artysta najwyraźniej wziął udział w nietypowej inicjatywie związanej ze słynnym łowcą potworów.

Z relacji internautów wynika, że za trailer z lektorem odpowiada Netflix. Wideo przez pewien czas było podobno dostępne na platformie, ale z niejasnych przyczyn zostało usunięte. Obecnie filmu nie ma zarówno w usłudze, jak i na jej profilach w mediach społecznościowych.

Nie wiadomo, czy angaż Michała Żebrowskiego związany jest wyłącznie z nietypową akcją promocyjną, czy też odtwórcę rolę Geralta z 2001 roku rzeczywiście usłyszymy w polskiej wersji powstającej produkcji.

wiedzmin_netflix_listopad
Henry Cavill w roli Geralta

Zobacz: Wiedźmin: serial Netflix - premiera, aktorzy, ciekawostki

Według nieoficjalnych informacji, pierwszy sezon serialu Wiedźmin - składający się z ośmiu odcinków - powinien zadebiutować w grudniu. W obsadzie jest między innymi Henry Cavill, który wciela się w Białego Wilka.

Następnie: Gears 5 zakazane w Chinach - grę wycofano ze Steama

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami