Zwiastun Wiedźmina od Netflixa z Michałem Żebrowskim jako lektorem

Stary i nowy Geralt.

Prowadzony przez fanów serwisie YouTube kanał Navi opublikował zwiastun realizowanego dla platformy Netflix serialu Wiedźmin w wersji z lektorem. Do czytania dialogów zaangażowano Michała Żebrowskiego.

Wspomniany aktor wcielił się w rolę Geralta z Rivii w polskich adaptacjach przygód Białego Wilka. Teraz artysta najwyraźniej wziął udział w nietypowej inicjatywie związanej ze słynnym łowcą potworów.

Z relacji internautów wynika, że za trailer z lektorem odpowiada Netflix. Wideo przez pewien czas było podobno dostępne na platformie, ale z niejasnych przyczyn zostało usunięte. Obecnie filmu nie ma zarówno w usłudze, jak i na jej profilach w mediach społecznościowych.

Nie wiadomo, czy angaż Michała Żebrowskiego związany jest wyłącznie z nietypową akcją promocyjną, czy też odtwórcę rolę Geralta z 2001 roku rzeczywiście usłyszymy w polskiej wersji powstającej produkcji.

wiedzmin_netflix_listopad
Henry Cavill w roli Geralta

Zobacz: Wiedźmin: serial Netflix - premiera, aktorzy, ciekawostki

Według nieoficjalnych informacji, pierwszy sezon serialu Wiedźmin - składający się z ośmiu odcinków - powinien zadebiutować w grudniu. W obsadzie jest między innymi Henry Cavill, który wciela się w Białego Wilka.

Następnie: Gears 5 zakazane w Chinach - grę wycofano ze Steama

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami