Niepokojący szary Hulk w garniturze w materiale z Marvel's Avengers

Jedna z planowanych skórek.

Square Enix opublikowało nowy materiał z Marvel's Avengers. Nagranie przybliża Hulka, ujawniając przy okazji, że w grze pojawi się inna odmiana bohatera - szara.

Wideo prezentuje nie tylko klasycznego herosa, ale również wzbudzającą niepokój wersję, która pozbawiona jest charakterystycznego, zielonego koloru. Co ciekawe, postać ubrana jest w garnitur.

avengers_hulk
Szary Hulk

Nie jest to na razie jasne, ale niewykluczone, że szary Hulk pojawi się w formie odblokowywanej w toku rozgrywki skórki. Twórcy gry już wcześniej obiecywali, że w planach jest wiele alternatywnych kostiumów i strojów dla podopiecznych.

Wspomniana odmiana stwora istnieje w komiksach: to ustabilizowana i mądrzejsza wersja zielonej kreatury, posługująca się imieniem Joe Fixit. Przez pewien czas była ochroniarzem mafii w Las Vegas - stąd garnitur stylizowany na ubranie gangsterów z lat 20. ubiegłego wieku.

Zobacz: Marvel's Avengers - premiera i najważniejsze informacje

Co ciekawe, początkowo oryginalny Hulk miał być szary. Projekt zmodyfikowano z powodu problemów z drukiem - w 1962 roku używano tanich tuszy, przez co czasami na kartkach pojawiały się inne kolory, w tym zielony. Aby uniknąć kłopotów, zmieniono barwę bohatera.

Marvel's Avengers zadebiutuje 15 maja na PC, PS4, Xbox One i Google Stadia. Produkcja zaoferuje dwa odrębne moduły - kampanię fabularną dla pojedynczego gracza oraz misje kooperacyjne przeznaczone dla maksymalnie czterech osób.

Następnie: Zwiastun Wiedźmina od Netflixa z Michałem Żebrowskim jako lektorem

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami