Gears 5 - sekrety i znajdźki: Strzał w ciemno (Akt 1, Rozdział 1)

Wszystkie przedmioty, wraz z opisem i zdjęciami.

Poniżej znajdziesz wszystkie sekrety i znajdźki, które poukrywano w pierwszym akcie pierwszego rozdziału w Gears 5, o nazwie Strzał w ciemno. Prezentujemy pełną listę ze zdjęciami i opisami, dzięki którym szybko wykonasz zadanie.

Na początku przygody do znalezienia jest sześć znajdziek: między innymi moneta, plakat i zegarek.

Moneta, plakat, zegarek, nieśmiertelnik - znajdźki i sekrety w Gears 5

Moneta strażnika Onyx

Na samym początku przygody w Gears 5, wyjdź z wody i udaj się na lewo, gdzie zobaczysz dwie ścieżki - jedną biegnącą w górę, a drugą w lewo, wzdłuż klifu. Wybierz tę drugą - na końcu ścieżki znajdziesz monetę leżącą na ziemi.

gears_5_collectable_locations_1
gears_5_collectable_locations_3

Plakat doradztwa zdrowotnego

Podczas eksploracji zniszczonej placówki, wejdź do łazienki z prysznicami i szafkami. W połowie pomieszczenia, po lewej, znajdziesz plakat na ścianie.

gears_5_collectable_locations_5
gears_5_collectable_locations_6

Nieśmiertelniki Koalicji: poległy Gear Azury

Na kolejną znajdźkę musisz nieco poczekać, bo szansę na jej znalezienie będziesz miał dopiero po walce w drugim silosie. Po tym, jak Dave przepuszcza cię przez drzwi i korzysta z komputera, twoim zadaniem jest udać się na lewo, po schodach, do biura Dowódcy. Zamiast tego jednak, idź prosto, do oddziału szpitalnego. Po prawej zobaczysz kilka ciał leżących na ziemi - znajdźka znajduje się wśród broni i amunicji.

gears_5_collectable_locations_8
gears_5_collectable_locations_9

Zegarek prezesa

Zaraz po poprzedniej znajdźce, wejdziesz po schodach i będziesz kierował się w stronę biura prezesa. Zignoruj korytarz naprzeciwko i wejdź do zaciemnionego pokoju po prawej. Potem udaj się do kolejnego pomieszczenia, gdzie na biurku zobaczysz zegarek.

gears_5_collectable_locations_10
gears_5_collectable_locations_12

Autoryzacja ataku za pomocą rakiety świetlnej

W drodze do biura prezesa spotkasz kilku przeciwników. Kiedy się z nimi uporasz i będziesz musiał wpuścić Dave'a do szybu, aby ten otworzył drzwi, najpierw znajdź wejście w lewym rogu pomieszczenia, które prowadzi do pomieszczenia z urządzeniami i przyciskami. Znajdźka w formie dokumentu znajduje się na konsoli.

gears_5_collectable_locations_16
gears_5_collectable_locations_15
gears_5_collectable_locations_14

Plany Młotu Świtu UNR

After Dave unlocks the door from the vent following the last collectable and you arrive in the Commander's office, go straight ahead and search the desk in the opposite room.

Po tym jak Dave upora się z drzwiami, przed którymi zatrzymałeś się w trakcie szukania poprzedniej znajdźki, dotrzesz do biura prezesa. Idź naprzód i przeszukaj biurko w drugim pomieszczeniu.

gears_5_collectable_locations_17

Spis treści: Gears 5 - Poradnik, Solucja

Następnie: Gears 5 - sekrety i znajdźki: Dyplomacja (Akt 1, Rozdział 2)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami