Gears 5 - Dyplomacja (Akt 1, Rozdział 2)

Chwila oddechu.

W zadaniu Strzał w ciemności nasza grupa wykonywała misję na własną rękę, bez pozwolenia władz. Teraz bohater musi się z tego wytłumaczyć. Rozdział drugi jest zupełnie pozbawiony walki, to chwila na złapanie oddechu i poznanie historii.

Przejmiesz kontrolę nad bohaterem w laboratorium Braida. Możesz się rozejrzeć. Idź za naukowcem, który poleci, byś zebrał nową część do twojego drona (1).

dyplomacja1

Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie i otwórz menu Jacka. Zainstalujesz moc Błysku, która pozwala oślepiać wrogów. Przejdź za Braidem do kolejnego pomieszczenia i weź dowolną broń.

Schowaj się za osłoną i wykonaj polecenie Braida dwukrotnie. Później odłóż broń, wracaj do laboratorium i wyjdź na korytarz. Po scence przejdź do zbrojowni naprzeciwko sali treningowej i zbierz komponent (2) z szafki. Kolejny jest z tyłu pomieszczenia.

dyplomacja2

Komponenty pozwalają ulepszać umiejętności Jacka. Teraz wiesz już, jak wyglądają. Włącz ikonę celu misji i podążaj w jej kierunku, by dotrzeć do biura pani minister, jednocześnie kończąc misję Dyplomacja. Pora na powrót do akcji.

Następnie: Gears 5 - To jest wojna (Akt 1, Rozdział 3)

Spis treści: Gears 5 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Gears 5 - Strzał w ciemno (Akt 1, Rozdział 1)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami