FIFA 20 - karty Obiecujące Transfery (FUT): lista piłkarzy

O co chodzi w kartach oraz jacy piłkarze się na nich znaleźli.

Karty FIFA 20 Obiecujące Transfery stanowią bardzo ważny element mechaniki trybów Ultimate Team. Karty dotyczą bardzo perspektywicznych transferów, które miały miejsce w ostatnim okienku transferowym.

Zdobywanie wyszczególnionych kart Obiecujących Transferów w FIFA FUT 20 może być kluczowe nie tylko ze względu na ulepszenie posiadanego składu, ale też perspektywiczne przy potencjalnym zarobku. Pod warunkiem, że na karcianym rynku radzisz sobie co najmniej przyzwoicie.

Na tej stronie:

FIFA 20 Obiecujące Transfery - wszyscy zawodnicy potwierdzeni do tej pory

Jeśli jesteś na etapie budowania składu i wiesz już, na czym polegają kwestie związane ze zgraniem zespołu, poniższe informacje o Obiecujących Transferach mogą być bardzo przydatne, gdy rynek zostanie już uwolniony. Poniżej zebraliśmy listę wszystkich potwierdzonych do tej pory piłkarzy z takimi kartami oraz nasze prognozy dotyczące pozycji zawodników.

FIFA 20 FUT Obiecujące Transfery

ZawodnikKlubLigaNarodowośćPozycjaOcena
Pépé Arsenal Premier League WKŚ PS/PM b.d.
Haller West Ham Premier League Francja N b.d.
Joelinton Newcastle Premier League Brazylia ŚN/N b.d.
Wan-Bissaka Man Utd Premier League Anglia PO b.d.
E. Hazard Real Madryt La Liga Belgia LS b.d.
T. Hazard Borussia Dortmund Bundesliga Belgia PS/LS b.d.
Joao Félix Atletico Madryt La Liga Portugalia ŚPO b.d.
Jovic Real Madryt La Liga Serbia N b.d.

Kluczem do poprawnego wykorzystania takich kart jest fakt, że wyszczególnieni piłkarze mogą osiągnąć najwyższą formę w trakcie sezonu. Są to karty bardzo perspektywiczne i cenne na rynku FUT w FIFA 20.

fifa_20_ones_to_watch_1

Zwracaj szczególną uwagę na karty Obiecujących Transferów zwłaszcza w przypadku tych piłkarzy, którzy jako jedyni występują na danej pozycji. Na ten moment jest to właśnie Wan-Bissaka, znajdujący się na prawej obronie. Karty tego typu mogą osiągać najdynamiczniejsze wzrosty wartości w trakcie sezonu.

Czym są karty Obiecujące Transfery w FIFA 20 i kiedy są dostępne?

Wszystkie karty są świetną inwestycją w skład. Zarówno do praktycznego wykorzystania, a także do handlu na rynku. Dużo jednak zależy od zdolności przewidywania, a także śledzenia tego, co dzieje się na prawdziwych futbolowych boiskach - kto jest w, a kto pod formą.

Karty takie będą bowiem mogły zmieniać się w trakcie sezonu w zależności od tego, jak danemu piłkarzowi będzie szło w prawdziwym świecie.

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o kartach Obiecujące Transfery w FIFA 20:

  • Karty Obiecujących Transferów znajdują się w paczkach przez krótki czas - chwilę po uwolnieniu karty znikają bezpowrotnie. Można je nabyć później, ale tylko w ramach odkupienia od innych graczy z rynku.
  • Ocena kart Obiecujących Transferów wzrasta w zależności od innych kart - przykładowo, jeśli dany gracz pojawi się w Drużynie Tygodnia i jego statystyki wzrosną z 90 do 92, statystyka karty Obiecującego Transferu również wzrośnie.
  • Statystyki kart Obiecujących Transferów nie mogą zmaleć - w przypadku gdy posiadasz taką kartę i kupiłeś ją za relatywnie niewielką cenę, uważnie obserwuj poczynania danego piłkarza na prawdziwych boiskach. Gdy wzrosną jego statystyki w grze, na pewno sprzedasz przedmiot za wielokrotność ceny zakupu.
  • Karty Obiecujących Transferów możesz znaleźć w każdej paczce - o ile ci się poszczęści. Gdy dana paczka zawiera jakiekolwiek karty z zawodnikami, zawsze istnieje szansa, że w środku znajdziesz wspomniane karty.

Następnie: FIFA 20 - jak szybko zarabiać w FUT: najlepsze sposoby zdobywania monet (coins)

Spis treści: FIFA 20 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: FIFA 20 FUT - Drużyna Tygodnia (TOTW)

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami