Barwne okładki hitów na PS4 - Sony prezentuje nietypowe pudełka

Kolekcja Only On PlayStation.

Brytyjski oddział Sony zaprezentował nową kolekcję wydawniczą gier dostępnych tylko na PlayStation 4. Znakiem charakterystycznym są mocno nietypowe okładki poszczególnych produkcji.

Umieszczone na pudełkach grafiki wyróżniają się barwną, a zarazem minimalistyczną stylistyką. Na ilustracjach dominują jaskrawe kolory, zaś bohaterowie danego tytułu najczęściej są przedstawiani jako cienie.

W ofercie są między innymi Marvel's Spider-Man, najnowsze God of War, Horizon Zero Dawn oraz odświeżona edycja The Last of Us. Do tego Uncharted 4: Kres złodzieja, Shadow of the Colossus i WipEout Omega Collection.

Nie jest na razie jasne, ale wygląda na to, że nietypowa kolekcja - o wymownej nazwie „Only On PlayStation” - przeznaczona jest tylko na rynek w Wielkiej Brytanii. Co ciekawe, tamtejsi gracze mogą dokonać zakupu produkcji wyłącznie w sieci sklepów GAME.

Warto zaznaczyć, że w Polsce i pozostałych państwach Europy dostępne jest PlayStation Hits, czyli seria wydawnicza, w skład której wchodzą „najlepsze gry z PS4”, w tym remaster God of War 3, Horizon Zero Dawn i Infamous: Second Son. Cena każdego tytułu wynosi 79 zł.

Źródło: PlayStation

Następnie: Kingdom Come: Deliverance za darmo przez weekend na Steamie

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami