Tryb edukacyjny w Assassin's Creed Odyssey już 10 września - za darmo dla posiadaczy gry

300 stacji i 30 wycieczek krajoznawczych.

Ubisoft poinformował, że tryb edukacyjny do Assassin's Creed Odyssey zadebiutuje 10 września w formie darmowej aktualizacji do gry, na wszystkich platformach. Będzie również możliwość kupienia produkcji osobno, w cenie 19,99 dol. (ok. 80 zł).

Podobnie jak w przypadku Origins, tzw. Discovery Tour w Odyssey pozwoli zwiedzać wykreowany przez Ubisoft świat i poznawać historię antycznej Grecji - bez misji, walki i stresu.

ac1
Ubisoft wkłada dużo pracy w odtwarzanie znanych historycznych miejsc i odwzorowanie życia codziennego mieszkańców

Zwiedzimy 26 różnorodnych regionów, podróżując na własną rękę lub biorąc udział w przygotowanych wcześniej wycieczkach tematycznych, opowiadających o filozofii, architekturze, życiu codziennym, wojnie i mitach.

W przewodników wcielą się bohaterowie znani z głównej przygody: Aspazja, Barnabas, Markos, Herodot i Leonidas. Autorzy przygotowali aż 300 stacji i 30 narracyjnych podróży.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Realizując wyznaczone cele, gracz otrzyma szansę zdobycia 15 specjalnych wierzchowców. Nie zabraknie również quizów, które przetestują wiedzę użytkownika.

Źródło: Ubisoft, Twitter

Następnie: Jak zaprojektować 80-godzinną grę dla niewidomych? Specjalista o trudnym zadaniu

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami