Red Dead Online od 10 września z trzema klasami postaci

Łowca nagród, handlarz i kolekcjoner.

Rockstar Games poinformowało, że 10 września ukaże się aktualizacja, która do Red Dead Online wprowadzi system klas postaci.

W planach trzy „role”: łowca nagród, handlarz i kolekcjoner, a każda zapewni odrębne korzyści i unikalny styl rozgrywki. Warto zaznaczyć, że dostęp do specjalizacji wiążę się z opłatą w wysokości 15 sztabek złota.

Wykonując czynności związane z daną karierą, otrzymamy doświadczenie, które pozwoli zdobyć kolejne rangi. Tych pojawi się po 20 na klasę, a co pięć awansujemy na następny poziom zaawansowania - początkujący, obiecujący, uznany i renomowany. Następne rangi nagrodzą nas żetonami, służącymi do wykupywania umiejętności specjalnych.

Łowca nagród skupi się na śledzeniu i chwytaniu (lub zabijaniu) wskazanych celów. W toku zabawy odblokuje wzmocnione lasso dla silniejszych przeciwników i opcję używania Sokolego Oka (Eagle Eye) podczas biegu lub galopu na koniu.

rdr_handlarz
Handlarz może użyć psa do ochrony obozu

Co ciekawe, po awansowaniu na 12. rangę, osoby rozwijacie wspomnianą specjalizację, otrzymają opcję tropienia graczy, za których grzywna wynosi co najmniej 20 dolarów. Ścigany użytkownik musi uciec w wyznaczonym czasie, a gdy zostanie pojmany, nadal może próbować zbiec. Kiedy przestępca trafi do szeryfa, musi odbyć karę więzienia.

Handlarz skoncentruje na dostarczaniu materiałów z upolowanych zwierząt i wykonywaniu misji zaopatrzeniowych, co umożliwi zdobycie zasobów „mniej uczciwymi środkami”. Zgromadzone surowce przerobi na towar, który później sprzeda.

rdr_klasy
Postać można rozwijać we wszystkich klasach równolegle

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Kolekcjoner zajmie się poszukiwaniem zaginionych skarbów, a zebrane kosztowności sprzeda później po wysokiej cenie. W trakcie rozgrywki zdobędzie przedmioty przydatne w szukaniu artefaktów, w tym udoskonaloną lornetkę, lampę dla konia i wykrywacz metalu.

Następna aktualizacja wprowadzi nie tylko różne ścieżki kariery, ale także funkcję zresetowania wyglądu postaci. W planach również wrażliwsze i bardziej intuicyjne sterowanie oraz większa odporność na obrażenia w defensywnym stylu zabawy.

Źródło: Rockstar Games

Następnie: Death Stranding także dla mniej doświadczonych graczy - w planach bardzo łatwy poziom trudności

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami