Pokémon Go - jak zmienić drużynę? Działanie Team Medallion

Dla tych, którzy podjęli złą decyzję.

Jeżeli nie jesteś zadowolony z drużyny, do której dołączyłeś na początku przygody z Pokemon Go, tutaj dowiesz się, jak łatwo zmienić zespół. Opisujemy działanie systemu oraz tzw. Team Medallion, czyli medalionu drużyny.

Przez niemal trzy lata od premiery Pokemon Go, wybór drużyny był decyzją na stałe i nie dało się jej zmienić. Teraz jednak możliwe jest zapisanie się do nowego zespołu bez zakładania kolejnego konta.

Jak zmienić drużynę w Pokémon Go?

Twórcy dodali możliwość zmiany drużyny w 2019 roku. Służy temu przedmiot o nazwie Team Medallion, czyli medalion drużyny. Kupisz go w sklepie wewnętrznym gry za 1000 monet.

Team Medallion możesz kupić tylko raz na każde 365 dni, czyli drużynę zmienisz najszybciej za kolejny rok. Upewnij się więc, że decyzja jest właściwa.

pokemon_go_team_medallion

Nie musisz używać medalionu drużyny od razu. Po zakupieniu przedmiotu będzie czekał w twoim ekwipunku, aż zdecydujesz się na zmianę. Jeżeli przez przypadek wybierzesz drużynę, do której aktualnie należysz, medalion nie zużyje się.

Po użyciu Team Medallion, wszystkie Pokemony, które zostawiłeś w Gymie, nadal tam pozostaną, ale musisz pamiętać, że nie zapewnią ci monet, kiedy powrócą. Dodatkowo, nie będziesz mógł z nimi toczyć walk - mimo że zmieniłeś drużynę, to wciąż twoi podopieczni.

Następnie: Pokémon Go na PC i laptopa - czy gra jest dostępna na komputerze?

Spis treści: Pokémon GO - poradnik i najlepsze wskazówki

Poprzednio: Pokémon Go - jak stworzyć i dodać Pokéstop

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami