Pokémon Go bez internetu - czy da się grać bez połączenia z siecią?

Tryb offline.

Wielu graczy zadaje sobie pytanie, czy w Pokemon Go można grać bez połączenia z internetem. Odpowiedź znajdziesz na niniejszej stronie, na której szczegółowo omawiamy zagadnienie.

Od momentu premiery gry część użytkowników liczyła na możliwość zabawy bez połączenia z siecią lub specjalny tryb offline, dla samotników. Na forach krążyły również informacje, jakoby Pokemon Go zużywało dużo transferu danych. Odpowiedź na pytanie postawione w tytule artykułu jest jednak bardzo prosta.

Pokémon Go bez internetu - czy to możliwe?

Pokemon Go to sieciowa gra, zaprojektowana z myślą o stałym połączeniu z internetem, a także zachęcaniu do społecznych interakcji. Z tego powodu nie da się grać w produkcję bez internetu - zdecydowana większość systemów i rozwiązań w Pokemon Go opiera się na synchronizacji z serwerami.

Jeżeli spróbujesz uruchomić grę bez połączenia z siecią, zobaczysz poniższy komunikat:

pok3

Natomiast jeśli wyłączysz internet już w trakcie gry, Pokemon Go zablokuje się do czasu, aż przywrócisz połączenie. Gdy przejdziesz na tryb offline, nie będziesz mógł zrobić żadnego ruchu, nawet z włączonym GPS-em.

pok4

Kluczowe jest zrozumienie, że Pokemon Go bez internetu właściwie traci sens. Gra musi na bieżąco synchronizować twoje postępy oraz wpływ wszystkich graczy na otoczenie wokół ciebie - między innymi Raidy czy Pokestopy.

Dodatkowo, zmieniając telefon, zachowasz wszystkie swoje Pokemony i osiągnięcia - wystarczy zalogować się na konto.

Przeszukując internet, zapewne znajdziesz informacje o tym, jak grać w Pokemon Go bez połączenia z siecią. Stanowczo odradzamy jednak korzystanie z takich nieoficjalnych, podejrzanych lub nawet niebezpiecznych rozwiązań.

Następnie: Pokémon Go na wsi - jak wygląda rozgrywka poza miastem?

Spis treści: Pokémon GO - poradnik i najlepsze wskazówki

Poprzednio: Pokémon Go - czym jest IV i jak je sprawdzić

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami